Balıkesirspor’da amaç transfer yasağını kaldırmak

Futbol, Genel, Haberler Kas 01, 2022 Yorum Yok

TFF 2’nci Lig Kırmızı Küme’de 12 maçta topladığı 8 puanla düşme çizgisinde yer alan, 4 maçtır galip gelemeyen Baynet İnşaat Balıkesirspor’da reis Nedim Ömer, maksatlarının devir ortasında transfer yasağını kaldırmak olduğunu lisana getirdi.

Kulübün geçmiş periyotlardan kalan ağır mali yükün altında ezildiğini belirten reis Ömer, FIFA ve Uyuşmazlık Tahlil Şurası’nda acil tahlil bekleyen belgelerin varlığı nedeniyle güç günler yaşadıklarını kaydetti. Transfer yasağı nedeniyle geçen yıldan bu yana destek yapamadıklarını aktaran Nedim Ömer, misyona gelirken topluluğa Laf verdiklerini söyleyerek, “Gayret ve uğraşlarımız karanlıktan aydınlığa çıkıncaya kadar devam edecektir” dedi.

Balıkesirspor Lideri Ömer yaptığı yazılı açıklamada şu sözlere yer verdi: “Bu ekip ile devir ortasına kadar yola devam edeceğimiz düşünülürse alanda çaba eden takımımıza güvenmek ve takviye vermemiz gerekliliği Aka Ehemmiyet arz etmektedir. Şu Lahza önümüzdeki en Aka maksat devir ortası transferi açmak ve teknik heyetten gelen raporlar doğrultusunda transfer çalışmalarına Hız vermektir. Önümüze koyduğumuz bu amacın telaffuzdan çıkıp harekete dönüşmesi konusunda kentimizin bütün dinamiklerinin dayanağına ve katkısına muhtaçlığımız olduğu da unutulmamalıdır. Endüstrici ve Amel insanlarının bizlere dayanak vermesi en Aka Dilek ve isteğimizdir. Öbür Balıkesirspor yok.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir