onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Basketbol
  4. »
  5. “Bam Adebayo takası, tamamen göz ardı edilemez” iddiası!

“Bam Adebayo takası, tamamen göz ardı edilemez” iddiası!

admin admin -
12 0
Miami Heat’in bu sene beklentileri aşan playoff maratonuna karşın, pivotu Bam Adebayo’nun takas edilme durumunun hala ihtimaller dahilinde olduğu argüman edildi.

Miami Herald’dan Barry Jackson, Adebayo için beklenen bir takasın hala ihtimal dahilinde olduğunu ve yanlışsız fiyat geldiği takdirde, grubun kendisiyle yolları ayırmayı düşünebileceğini öne sürdü:

“Adebayo’yu takas etme fikri büsbütün göz arkası edilemez. Adebayo’nun All-Star’a katılmasından evvel, Heat lideri Pat Riley Miami Herald ile yaptığı bir söyleşide Adebayo’yu Temel bir kesim olarak gördüğünü açıkça belirtmiş, ‘bir ekip her Vakit sonsuza kadar burada kalacak oyuncuların etrafında kurulur’ diyerek, Adebayo’ya da bu halde baktığını lisana getirmişti.

Ancak Adebayo’nun sayı ve ribaund sayıları All-Star ortasından bu yana düşüşe geçti ve playofflarda bu sayılar daha da düştü. Sayı ortalaması olağan dönemde 20.4’ten playofflarda 16.9’a, ribaund ortalamaları ise 9.2’den 8.4’e düşmüş durumda.”

Heat’in Jimmy Butler’dan sonraki yıldızı olarak görülen Adebayo, şu anne dek playofflarda kendisinden beklenen ayrım yaratıcı performansı ortaya koyamamasıyla dikkat çekiyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir