Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray’dan 23 Nisan mesajı

Futbol, Genel, Haberler Nis 25, 2023 Yorum Yok
Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray kulüpleri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Tebrik bildirisi yayımladı.

Beşiktaş’ın internet sitesinde, kulüp lideri Ahmet Işık Çebi’nin açıklamalarına yer verildi.

TBMM’nin açılışının 103. Yıl dönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan Çebi, “Bugün; aziz milletimizin egemenliğinin tecelli ettiği makam olan Türkiye Aka millet Meclisi’nin açılışının 103. Yıl dönümü. Türkiye Aka millet Meclisi, 103 yıldır aziz milletimizin birlik ve beraberliğinin en Kıymetli ögesi olarak dimdik ayakta durmaktadır. Bu vesileyle ulu Başkanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve bütün şehitlerimizi bir Defa daha hürmetle rahmetle anıyorum.” sözlerini kullandı.

“Bu Kıymetli günün tıpkı vakitte geleceğimiz olan çocuklarımız başta olmak üzere dünya çocuklarına bayram olarak armağan edilmiş olması, ülkemizin çocuklara verdiği değeri simgelemesi bakımından nihayet derece manalıdır.” diyen Ahmet Işık Çebi, şunları kaydetti:

“Atatürk’ün ülkemizi muasır uygarlık düzeyinin üzerine çıkarma maksadı doğrultusunda; istikbalimizin teminatı olacak çocuklarımızın ülkemize yararlı bireyler olarak yetişebilmeleri için bütün gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Beşiktaş ailesi ismine; Türkiye Aka millet Meclisi’nin açılışının 103. Yıl dönümünü ve ülkemizdeki çocuklarımız başta olmak üzere bütün dünya çocuklarının ve milletimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum.”

Fenerbahçe Kulübünün toplumsal medya hesaplarından paylaşılan görüntülü Tebrik bildirisinde, “Ulu Başkanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından dünya çocuklarına armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mız kutlu olsun.” denildi.

Galatasaray’dan yapılan açıklamada ise “Türlü zorluk ve fedakarlık sonucunda kazanılmış cumhuriyetimizin mihenk taşı, egemenliğimizin simgesi Türkiye Aka millet Meclisi’nin 103. kurum yılında ulu Şef Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, ulu ecdadımızı minnetle yad ediyoruz. Aydınlık geleceğimizin teminatı çocuklarımıza Ata’mızın armağanı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mız kutlu olsun.” tabirlerine yer verildi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir