Beşiktaş tüm gözler onun üzerinde; Rachid Ghezzal

Futbol, Genel, Haberler Şub 22, 2023 Yorum Yok
Beşiktaş’ta bütün gözler Rachid Ghezzal’a çevrildi. Aralık transferde Aboubakar, Hadziahmetovic, Colley, Maxim ve Haysiyet Bulut’u takımına katan siyah-beyazlılarda sakatlıktan dönen Ghezzal da yeni transfer üzere bedellendiriliyor.

İLK 11’E GİREBİLİR

Sivasspor deplasmanında Fazla kısa mühlet Talih bulsa da formasına kavuşan Cezayirli yıldız yüzde 100’e yakın Amade duruma geldi. zelzele nedeniyle Üstün Lig’e verilen ortada fizikî eksiklerini gideren Ghezzal form tutmaya da başladı. Ümraniyespor’la oynanan hazırlık maçında 45 dakika alanda kalırken bir de gol kaydeden yetenekli futbolcunun, Antalyaspor’la pazar günü oynanacak erteleme müsabakasında birinci 11’de yer alabileceği aktarıldı.

ABOUBAKAR VE ROSIER İÇİN ÖNEMLİ

Rachid Ghezzal’ın kadroya dönüşü Vincent Aboubakar ve Valentin Rosier için de Aka Ehemmiyet taşıyor. Ghezzal’ın adrese teslim pasları şimdi beklentilere Karşılık veremeyen Kamerunlu golcünün konum bulmasını kolaylaştıracak. Rosier de Cezayirli futbolcunun dönüşünü dört gözle bekliyor. Ghezzal’la sağ kanatta Fazla uyumlu oynayan Rosier’in de önümüzdeki periyotta performansını artıracağı hesaplanıyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir