Beverley: “Warriors’ta çok guard vardı, Bulls’su seçtim”

Basketbol, Bilgi Şub 22, 2023 Yorum Yok
Chicago Bulls guardı Patrick Beverley, hür kaldıktan sonra Bulls ve Golden State Warriors grupları ortasında seçim yaptığını açıkladı.

Yakın vakitte özgür kalması sonrası Bulls ile anlaşan Beverley, nerede oynayacağına karar verirken iki kadro ortasında tercih yaptığını söyledi.

34 yaşındaki oyuncu, Bulls’un yanı Dizi Warriors’ı da düşündüğünü, lakin Golden State’in halihazırda Fazla sayıda guardı olduğu için memleketi Chicago’yu tercih ettiğini belirtti.

Buna ek olarak Beverley, şark Konferansı’nın biraz daha zayıf olduğunu açıklarken, playoff bahtının daha yüksek olduğunu da ima etti:

“Memleketime Geri döneceğim. Golden State ve Bulls ortasında gidip gelmiştim. Açıkçası, Golden State’teki Aka yeteneklerle oynamak her Vakit hoş olsa da, orada Fazla sayıda guard var. Bu yüzden, Bulls’a şu anda playoff yolunda biraz daha Yardımcı olabileceğimi düşündüm. şark biraz zayıf zira. çok heyecanlıyım. Kızımı ve oğlumu burada okula götürüp, kentimi Aka bir gururla temsil edebileceğim.”

Chicago, 26 galibiyet ve 33 yenilgiyle Doğu’da on birinci sırada yer alırken, Beverle ise bu dönem maç başına 26.9 dakikada 6.4 sayı, 3.1 ribaund ve 2.6 asist ortalamaları yakalamıştı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir