onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Bjelica’dan yoğun mesai! Takım raporunu hazırlıyor

Bjelica’dan yoğun mesai! Takım raporunu hazırlıyor

admin admin -
10 0
Mevcut takımda bulunan isimlerden hangileri ile istikbal dönem devam edileceği noktasında Üstün Lig’in Geri kalan kısmına Ehemmiyet veren Hırvat teknik adam; savunma, orta alan ve forvet çizgisinde oluşabilecek muhtaçlıklar doğrultusunda oyuncu portföyünde bulunan alternatif isimleri Yönetim şurasına önerecek. Bordo-mavili Yönetim de önümüzdeki dönemin hazırlıkları başlamadan Bjelica’ya kadrosunu teslim etmeyi planlıyor.

Hırvatistan’da birçok oyuncunun mesleğine dokunuşlar yapan Nenad Bjelica için Bruno Petkovic ismi Özel bir yer tutuyor. Dinamo Zagreb’e transfer ettiği golcü isimle 2018- 2020 yılları ortasında Hırvat kulübünde Bir arada vazife yapan Bjelica, oyun planlarının Aka bir kısmını golcü oyuncuya nazaran dizayn ediyordu. Bjelica, Petkovic’i 73 maçta oynatarak en Çok forma talihi veren İsim olmuştu.

Bjelica’nın eski öğrencisi, Hertha Berlin forması giyen ön libero ve merkez orta alan oyuncusu Ivan Sunjic ile birlikte, ön libero ve stoper konumunda Fazla taraflı oynayan Mihael Zaper de Karadeniz takımında transferi düşünülen isimler ortasında yer alıyor. 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir