onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Braga, Bruma’nın bonservisini istiyor

Braga, Bruma’nın bonservisini istiyor

admin admin -
11 0
Türkiye’de birinci olarak Galatasaray ile kendisini ispatlayan, daha sonra ise Fenerbahçe forması ile Aka Düş kırıklığı yaratan Bruma, Braga’da küllerinden tekrar doğdu ve meslek rotasını Portekiz’e kırdı.

BRUMA’DA BRAGA GELİŞMESİ

Galatasaray’ın Değerli bir yatırımı olarak Türkiye’ye transfer olan Bruma, daha sonra ise 15 milyon euroya Alman grubu Leipzig’e satılmıştı.

Bundesliga’da aradığını bulamayan ve inişli çıkışlı performanslar gösteren Portekizli kanat, geçtiğimiz yaz Fenerbahçe’ye transfer olmuştu.

Mesleğinde beklenen patlamayı bir türlü yapamayan 28 yaşındaki hamleci, Fenerbahçe’deki Fazla Üzücü performansı ile süratlice gözden düşmüş ve satın alma opsiyonu ile Braga’ya kiralanmıştı.

YENİ ADRES BRAGA

Kiralık olarak gittiği Braga’da 16 maça çıkan ve 3 gol ile 4 asist yapan Bruma, performansı ile Portekiz kulübünü şad etti ve kalıcı kontrata hak kazandı!

Portekiz’de lig şampiyonluğunun adaylarından olan Braga, önümüzdeki transfer devrinde Fenerbahçe ile masaya oturacak ve sıkı bir pazarlık ile Bruma transferine noktayı koyacak.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir