Çağdaş Atan: “Hedefimiz birinci 8’e girmek”

Futbol, Genel, Haberler Kas 06, 2022 Yorum Yok

Spor Toto Üstün Lig’in 13. haftasında deplasmanda Gaziantep FK’yi 2-1 yenen Yukatel Kayserispor’un teknik yöneticisi çağdaş Atan, oyuncularının yeterli savaştığını söyledi.

Kalyon Stadı’nda oynanan müsabakanın akabinde düzenlenen basın toplantısında, açıklamada bulunan Atan, müsabakanın düzgün bir Anadolu çabası olduğunu belirtti.

Maçın âlâ ve kaliteli bir müsabaka olduğunu Anlatım eden Atan, şunları kaydetti:

“Oyuncularımızı kutlama ediyorum. Gaziantep FK de Fazla yeterli bir ekip. Onlar da Özellikle topu havaya kaldırdıklarında karambolden bize zorluk çıkardılar. Bunu biliyorduk. Benim uzun vakittir gördüğüm en saygın kadrolardan birisi. Golü beklemediğimiz yerden Furkan’dan yedik lakin onun dışında oyuncularım düzgün savaştılar. Külfet, zorluk, fedakarlık hepsini yaşadık ancak sonuçta maçı bitirmesini bildik. Sonradan oyuna giren oyuncularıma Fazla teşekkür ediyorum, Fazla Değerli katkı verdiler. Bu maç bizim için her haftaki bir kırılma eşiği üzere. Alınan diğer sonuçlarla birlikte birinci 8’deki yerimizi sağlamlaştırma ayrıyeten bugün kazandıktan sonra birinci 5 ya da 6’ya girebileceğimiz konusu bizim bu hafta oyuncularla birlikte motivasyon kaynağımızdı.”

Atan, taraftarlarına teşekkür ederek, “Buraya kadar gelen taraftarımıza Fazla teşekkür ediyorum, harikulade bir takviye verdiler. Onları buradan Mesut gönderebilmek bizim için Fazla değerli. Haftaya dayanılmaz bir Anadolu derbisi olacak. Ben artık o stadı doldurmamızın vakti geldiğini düşünüyorum.” sözlerini kullandı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir