Erol Bulut: “Maçın hakkı bu değildi”

Futbol, Genel, Haberler Kas 06, 2022 Yorum Yok

Spor Toto Harika Lig’in 13. haftasında alanında Yukatel Kayserispor’a 2-1 yenilen Gaziantep FK’nin teknik yöneticisi Erol Bulut, “Oynadığımız oyun ile bu yenilgisi hak ettiğimizi düşünmüyorum.” dedi.

Erol Bulut, maçın akabinde düzenlenen basın toplantısında, bugün istemedikleri bir yenilgi aldıklarını belirterek, şunları kaydetti:

“Oynadığımız oyun ile bu yenilgisi hak ettiğimizi düşünmüyorum. Gereğince gol duruma girdik, maalesef değerlendiremedik. Hafta içi de toplu ve topsuz hepsini çalıştık. Aslında ürettiğimizde güç atıyoruz lakin öbür taraftan da rakip geldiğinde kolay oynuyoruz. Bugün gerçekten 2 gol yedik. Durumlara baktığımızda birinci yarıda şanslarımızı kıymetlendirmiş olsaydık daha farklı bir maç olurdu. Sonuçta futbol bu türlü. Yakaladığınız konumları değerlendiremediğiniz Vakit yenik oluyorsunuz.”

“Ben işimi en yeterli formda devam ettirmeye çalışıyorum”

Bulut, taraftarın istifaya Davet etmesi ile ilgili soru üzerine, “Tabii maç Kötü gidince ya da yenik olunca taraftarlar, reaksiyonlarını gösterebiliyor. O mevzuya aslında daha farklı karşılık verebilirim. Yanlışsız yer olduğunu düşünmüyorum şu an. Aslında vereyim. Daha düzgün olur. Kimlerin ne yaptırdığını Fazla düzgün biliyoruz. Karşılığım bu olsun. Taraftarın neden o denli bağırdığını devamını getirmeyeceğim. O soruyu bana değil idareye iletmeniz gerekiyor. Ben işimi en düzgün biçimde devam ettirmeye çalışıyorum. nihayet iki haftada yarattığımız durumlara bakarsanız iki maçta 6 puan almamız gerekirken şu Lahza 0 puan ile ayrılmış oluyoruz.” diye konuştu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir