onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Cengiz Ünder’den geleceğiyle ilgili net sözler

Cengiz Ünder’den geleceğiyle ilgili net sözler

admin admin -
27 0
Olimpik Marsilya forması giyen Türk yıldız Cengiz Ünder, Lorient maçı öncesi düzenlenen basın toplantısında geleceğiyle ilgili bir soruya da Cevap verdi.

Igor Tudor’un sistemine dönem başında alışmakta zorlandığını lisana getiren Cengiz, “Sezon başında Ahenk sağlamakta zorlandım. Fizikî olarak biraz Sıkıntı çektim. çok çalıştım ve bugün sistemli oynamaya başladım. Tudor’un benden ne beklediğini, ne istediğini biliyorum. Aramız Fazla âlâ. Sanırım performansımdan mutlu. Ben de artık yeni bir Cengiz Ünder’im. Başlangıçta birtakım meselelerim vardı fakat bugün kendimi Fazla âlâ hissediyorum. Daha Fazla koşuyorum, daha Fazla çalışıyorum, daha da gelişmek istiyorum.” dedi.

“MARSİLYA’DA KALMAK İSTİYORUM”

Geleceğiyle ilgili çıkan argümanlar üzerine Cengiz, “Marsilya’da kalmak istiyorum. Burada ne kadar Mesut olduğumu daha Evvel de söylemiştim. Kendimi Fazla düzgün hissediyorum. Bir ailenin içinde üzereyim. Grup arkadaşlarım, kardeşlerim üzere.” karşılığını verdi.

“FRANSIZCA güç BİR DİL”

Fransızca ile ortasının âlâ olmadığını söyleyen ulusal yıldız, “Fransızca konusunda Fazla geliştiğimi söylemem. Hayli güç bir lisan.” kelamlarıyla konuşmasını noktaladı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir