Derbide Aslantepe doldu taştı!

Futbol, Genel, Haberler Kas 06, 2022 Yorum Yok

Galatasaray taraftarı, Beşiktaş derbisine ağır İlgi gösterdi. Nef Stadyumu’nu büsbütün dolduran Sarı-Kırmızılı taraftarlar, gayret öncesinde yaptıkları tezahüratlarla kadrolarını derbiye hazırladı. Maç boyunca hem görsel gösteriler hem de bir Lahza bile susmadan bir Sefer daha Aslantepe’yi karnaval yerine çeviren futbolseverler geceye damga vurdu. Derbi biletlerini satışa çıktığı andan itibaren saniyeler içerisinde tüketen Galatasaraylı taraftarların ağır İlgi gösterdiği yarış bu dönemin en yüksek seyirciye sahne olan maçıydı.

Kulüpten taraftara teşekkür

Taraftarın bu ilgisine kulüp de kayıtsız kalmadı. Sarı-Kırmızılı kulüp maç öncesinde statta Biricik boş koltuk bırakmayan taraftar için teşekkür bildirisi yayınladı. Açıklamada, “Her Vakit olduğu üzere Yeniden grubumuzun yanında olan Aka Galatasaray taraftarına teşekkürler” sözlerine yer verildi.

Sürpriz Konuk Jesus

Dev derbiyi izleyenler ortasında sürpriz bir İsim de vardı. Fenerbahçe Teknik Yöneticisi Jorge Jesus, dev maçta tribündeydi. Galatasaray ve Beşiktaş’ın kozlarını paylaştığı çabayı locadan takip eden Portekizli teknik adam, rakiplerini yerinde tahlil etti. Perşembe günü Avrupa maçına çıkan, evvelki günü dinlenerek geçiren Jorge Jesus, şampiyonluk yarışındaki rakiplerini izlerken Vakit vakit notlar da aldı.

Aslantepe’de 50 binlik şölen!

Nef Stadı’nda dün akşam oynanan ve soluk kesen Galatasaray-Beşiktaş derbisi ağır İlgi gördü. Taraftarların akın etti müsabakayı tam olarak 49 bin 973 taraftar izledi ve bu sayı Sarı-Kırmızılılar’ın bu sezonki en yüksek izleyici sayısı oldu. 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir