Draymond: “Kevon ‘Olajuwon Bill Russell’ Looney!”

Basketbol, Bilgi Nis 29, 2023 Yorum Yok
Golden State Warriors forveti Draymond Green, kadro arkadaşı Kevon Looney’ye Sacramento Kings’e karşı playoff serisinin 5. maçtaki performansından Dolayı övgüler yağdırdı.

Kings’e karşı oynadığı playoff birinci tipinin 6. maçına 3-2 önde girecek olan Warriors, seride denetimi ele Meydan taraf olarak gözüküyor.

Green ise, kendi podcasti ‘The Draymond Green Show’da, bu seride Özellikle ribaund alanında yaptığı katkılarından ötürü, birden fazla Vakit hakkında pek konuşulmayan kadro arkadaşı Looney’ye hak ettiği övgüleri sunmaya karar verdi:

“Kevon ‘Olajuwon Bill Russell’ Looney! 22 ribaund… bu seride bunu ikinci Kez yapışı. nihayet üç maçta 18.7 ribaund ve 7.9 asist ortalamaları…. Kevon Looney bu Uzaklık sağlam basketbol oynuyor.

İşin Komik tarafı, bir seferinde birinci beşte yer almadığım için hakem masasının orada beklerken, çocuklarla yumruk tokuşturduğum bir anda Loon da gelmişti ve ona ‘Her ribaund sende, Loon’ demiştim. Her ribaundı alacağını düşünmemiştim lakin adam her ribaundı aldı. Beklenmeyen anlarda çocuklara durum falan yarattı. Bunları görmek şahane. Mesleğinde başından Fazla şey geçmiş bir adamın bu türlü oynadığını görmek, muazzam bir şey.”

Looney, Kings’e karşı seride 6.0 sayı, 14.4 ribaund ve 5.0 asist ortalamaları yakalıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir