onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Basketbol
  4. »
  5. Draymond: “Sabonis’e saygımı büyük ölçüde yitirdim…”

Draymond: “Sabonis’e saygımı büyük ölçüde yitirdim…”

admin admin -
10 0
Golden State Warriors forveti Draymond Green, Sacramento Kings pivotu Domantas Sabonis’e olan hürmetini “büyük ölçüde yitirdiğini” söyledi.

The Draymond Green Show isimli kendi podcast’inde konuşan Green, Kings’e karşı playoff birinci cinsinin 7. maçı ve bütün serinin tamamı hakkındaki kanılarını paylaştı.

Draymond’ın vurguladığı bir nokta da, Sabonis’in dün geceki maçtan sonra Warriors oyuncularının elini sıkmamış olmasıydı:

“Sabonis’e hürmetimi Aka ölçüde yitirdim. yenik olduktan sonra rakiplerinin elini sıkmaz mısın? Buna hürmet duyamam.

Ben Cleveland Cavaliers’a karşı 7. maçta kaybettiğimiz Vakit başta alandan ayrılmış ve gidip soyunma odasında oturmuşken, aklımdan ‘Bu yanlışsız gelmiyor’ diye düşünerek tekrar alana çıkıp herkese hak ettiği sevgi ve saygıyı göstermiştim. Kaybettin işte, kabullen. Hürmet göster. Bu benim için kalitesiz bir hareketti. Ona hürmetimi yitirdiğimi söylemeyeceğim, Lakin bu hürmet duymadığım bir hareket.”

İkili ortasında seride tansiyon yükselmiş, serinin 2. maçındaki bir konumda Kings pivotu Green’i bacağından tutmuş, Draymond ise buna karşılık olarak Sabonis’in göğsüne basmış ve öncesinde oyundan atıldıktan sonra, bir sonraki maç için uzaklaştırma cezası almıştı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir