Draymond: “Teknik fauller beni yıldıramaz!”

Basketbol, Bilgi Nis 25, 2023 Yorum Yok
Golden State Warriors forveti Draymond Green, teknik faul almanın alandaki davranışını “asla” değiştirmeyeceğini söyledi.

Green, uzaklaştırma cezası nedeniyle Sacramento Kings’e karşı playoff birinci cinsinin 3. maçını kaçırdıktan sonra, dün geceki 4. maçta Geri dönmüş, fakat hakemlerin dikkatini tekrar çekmesi uzun sürmemişti.

Birinci çeyreğin 6. dakikasında De’Aaron Fox ile kelamlı münakaşaya giren ve teknik faulle cezalandırılan Green, maç sonrası yaptığı açıklamada “insanlar beğense de beğenmese de” değişmeyeceğini açıkladı:

“Hala buradayım ve hiçbir şey değişmeyecek. Hiçbir teknik faul de beni yaptıklarımdan caydıramaz. Fox, ekip arkadaşını savunma gereksinimi hissetti. Buna %100 hürmet duyarım. lakin ben değişmeyeceğim. 33 yıldır böyleyim, dualarım bir 33 Yıl daha bu türlü olabilmek için. Ve yalnızca basketboldan bahsetmiyorum. O da en nihayetinde bir gün sona erecek.

Hoşunuza gitmiyorsa, kusura bakmayın. İnsanları her Vakit uygun hissettirmekten yanayımdır, hayatımda sahiden takdir ettiğim şeylerden biridir. Yani yaptıklarım sizi Kötü hissettiriyorsa, özür dilerim. lakin ben buyum.”

Green, Warriors’ın 126-125 kazandığı maçı 12 sayı, 10 ribaund ve 7 asistle tamamlamıştı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir