Klay: “Harrison o şutu kaçırdığı için çok mutluyum…”

Basketbol, Bilgi Nis 25, 2023 Yorum Yok
Golden State Warriors guardı Klay Thompson, Sacramento Kings forveti Harrison Barnes’ın potansiyel maç kazandıracak şutunu kaçırdığı için “gerçekten mutlu” olduğunu söyledi.

Warriors takımı dün gece Kings’e karşı playoff birinci çeşidi 4. maçında 126-125’lik bir galibiyetle seriyi 2-2 eşitlemeyi başarsa da, Barnes’ın maçın sonunda denediği üçlük atışının isabet bulması durumunda müsabaka farklı bir halde sona erebilirdi.

Thompson, maçtan sonra eski ekip arkadaşının şutu kaçırmasından Dolayı Mesut olduğunu itiraf etti:

“Gergindim. Harrison kaçırdığı için nitekim memnunum. Kendisini hala severim ancak kaçırmasını gerçekten Fazla istemiştim. kimi yılın bu vaktinde bu türlü bir şeye gereksinim duyarsınız. Hararetli bir galibiyet oldu. Aka bir savunma oyunuydu.”

Maçı 9 sayı 3 ribauntla tamamlayan Barnes ise, kaçırdığı şutla ilgili 2016 NBA Finalleri’nde eski ekibinin 3-1’den Cleveland Cavaliers’a elenmesine atıfta bulunarak, şu açıklamaları yaptı:

“2016’dan sonra kendimi toparlayabilmiş biri olarak, Biricik bir şut beni sindirmeyecektir. Sürece güvenmek en kıymetlisi. Hoş bir şuttu, lakin kaçtı. Bana kalırsa şu anda yalnızca seride gösterdiğimiz performansı sürdürmeye devam etmemiz gerekiyor.”

Serinin 5. maçı, Perşembe günü oynanacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir