Erden Timur’dan Gomis açıklaması!

Futbol, Genel, Haberler Nis 29, 2023 Yorum Yok
Galatasaray Kulübü Sportif AŞ reis Vekili Erden Timur, futbol kadrosunda oluşan aile ortamının şampiyonluğu getireceğine inandığını söyledi.

Erden Timur, sarı-kırmızılı grubun Florya Metin Oktay Tesisleri’nde birinci 20 dakikalık kısmı basına Aleni gerçekleştirilen idmanın akabinde basın mensuplarıyla bir ortaya geldi.

Timur, ligin 30. haftasındaki Corendon Alanyaspor maçında birinci tercih olarak oyuna alınmamasını Problem ederek bundan sonraki karşılaşmalarda forma giymek istemediğini teknik yönetici Okan Buruk’a söyleyen Bafetimbi Gomis ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Sarı-kırmızılıların yönetici, 37 yaşındaki santrforun duygusal bir reaksiyon verdiğini ve grup arkadaşlarının da teşebbüsüyle olayın tatlıya bağlandığını kaydetti.

Kısa müddette çözülen problemle ilgili ayrıntılı bilgi paylaşan Timur, “Gomis olayı aile içinde tatlıya bağlandı. Herkes hoş bir adım attı. Oyuncular da Gomis’i Fazla seviyor. Şimdiye kadar oyuncuların hepsine Biricik tek takviye olan Gomis, her Vakit onların yanında yer aldı, ağabeylik yaptı. Oyuncular da bunu lisana getirdi. Bu türlü duygusal şeyler her Vakit olabilir.” sözlerini kullandı.

VavaCars Fatih Karagümrük maçında forma giymeyen Gomis ile ilgili ekip arkadaşlarının da ortaya girdiğini aktaran Erden Timur, “Gomis ve herkes adım attı. Yalnızca Gomis’in adım atmasıyla olabilecek şeyler değil. Bu türlü şeylerde kaybetmek kısmı Fazla kolaydır. Herkesin adım atması bence hoş. Aile içinde bu türlü şeyler olduğunda insanların kendi egolarından Fazla kadrosu düşünmesi Fazla pahalı. Kaptanlar Muslera ve Kerem geldi. önemli olan oyuncuların, hocanın, Gomis’in, liderin adım atmasıydı.” diye konuştu.

Timur, Gomis’in şahsî olarak da hürmet duyduğu bir futbolcu olduğunu vurgulayarak, “Gomis, ferdî olarak da her Vakit sevip hürmet duyduğum bir futbolcu. bütün grupta de sevip saymayan yoktur. İnsanoğlu duygusal tepki gösterebilir. Bu duygusal tutumdan sonra herkesin adım atması hakikat olandı. Gomis de burada değerli bir hal ortaya koydu. reis da hoca da oyuncular da gerçek adımı attı ve Hadise Fazla hoş bir formda, 1 saat içerisinde tatlıya bağlandı. Bizim açımızdan en hoş şey bu.” formunda görüş belirtti.

“Bu aile ortamı şampiyonluk getirir”

Erden Timur, ekipteki aile ortamının şampiyonluğu getireceğine inandıklarını lisana getirdi.

Grup içindeki ahengin performansta tesirli olduğunu kaydeden Timur, “Puan kaybedilen bir maçtan sonra oyuncuların grup arkadaşlarını sahiplenmesi Fazla değerli bir tavır. Birleştirici bir durum oldu. İnsani olarak kusur yapılabilir. Bu olağan. Ondan sonra Değerli olan ailenin her mevzuda birbirine takviye olması. Kısa vakitte çözülmesi ne kadar yeterli bir aile olduğumuzu gösteriyor. Bu aile ortamı şampiyonluk getirir. En Aka faktördür. Bence her türlü sporun yüzde 50’si ahlak, bedeller ve birbirine olan bağlılıktır. Bu sağlandığında Amel Öbür bir yola gidiyor. Bunu birbirimize değer vererek yakaladık. Yeterliler sonunda kesinlikle kazanır.” halinde konuştu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir