Eriksen: “Erkenden iştirak bileti almBeyaz güzeldi”

Futbol, Genel, Haberler Eki 31, 2022 Yorum Yok

Manchester United’da forma giyen ChristiLahza Eriksen, Dünya Kupası ile ilgili görüşlerini FIFA’nın internet sitesine anlattı. İşte Danimarkalı futbolcunun kelamları…

“EURO2020’de başıma gelenlerden sonra meskende ekibi izledim. Ülkede herKesin parti verdiğini görüyordum. Sokaklarda insanları izledim ve her şeyin ne kadar âlâ gittiğini gördüm. Bunun bir modülü olamadığım için Fazla sinirlendim. fakBeygir arkadaşlarımın başarısı için hİç kin beslemedim. OnlMesafe ileti attım ve konuştum. Onları hakikat şeye yönlendirmek için en düzgününü yaparken, tıpkı vakitte da orada olmayı diledim.”

“HAYALİM DÜNYA KUPASI’YDI”

“Amsterdam’da bütün testlerde yer alLahza tabiple yaptığım konuşmalardLahza bKocamLahza de Dünya Kupası’nda oynfakBeygir maksadım olmasıydı. O zamLahza hayBilgin buydu. İşler âlâ gitti ve Marka ayında tekrar ulusal kadroda oynamaya başladım. O zamandLahza beri bir sıra maçta oynadım. Bunu hİç beklemiyordum, mükemmel.”

“Futbolu Fazla özlemiştim. tekrar oynamBeyaz şahane bir histi. Hollanda maçında harika bir başlangıç yaptım. Parken’de gol atmak, pastanın üzerindeki kremaydı”

“YaşadıklarımdLahza sonra maksadım en başındLahza beri ulusal gruba Geri dönmekti ve artık bu oldu. Bir sonraki gaye Dünya Kupası’nda neler yapacağımız”

“Elemelerde uygun oynadık ve uygun sonuçlar aldık. Âlâ formumuz Avrupa Şampiyonası’ndLahza sonra da devam etti. Ekibin ne kadar yeterli gittiğini görmek ve Dünya Kupası için erkenden iştirak bileti almBeyaz güzeldi”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir