Hansi Flick: “Almanya, kendini yine ispatlamBeyaz zorunda”

Futbol, Genel, Haberler Eki 31, 2022 Yorum Yok

Almanya ulusal Grup Teknik Yöneticisi Hansi Flick, 2022 FIFA Dünya Kupası öncesi açıklamalarda bulundu.

2006’dLahza 2014’e kadar Almanya’da Joachim Löw’Şöhret yardımcılığını yapLahza Flick, 2014 Dünya Kupası’nda şampiyonluk muvaffakiyetini yakaladı. Flick bu Sefer başrolde…

İşte Hansi Flick’in açıklamaları:

“Löw ile Bir arada her zamLahza kadronun nasıl antrene edildiğine ve geliştiğine odaklandık. Antrenmanne kalite getirmek, Geri çekilmek ve bir sonraki hazırlık maçını beklemek yerine idmanda en yeterli performansları göstermek kıymetlidir. Artık takımdLahza yoğunluk bekliyoruz. Bayern Münih’te geçirdiğim mühlet boyunca da böyleydi.”

“BU Vazife BENİM İÇİN KONUTA DÖNMEK”

“Almanya ulusal Ekibi için çalışmak, konuta dönmek üzere geliyor. Ben buradayken inşa edilen yapıya Geri dönmek. Geri dönüp tekrar bu misyona gelmek gerçekDeri Fazla hoş. Münih’te geçirdiğim vaktin, ulusal ekip teknik yöneticisi olarBeyaz çalışmam üzerinde Aka tesiri oldu. Orada en üst seviyede çalıştım ve ağır fakBeygir uygun, başarılı bir vakitti. DoğKırmızı ki ulusal grup teknik yöneticisi olmBeyaz için bir adım atmam gerekip gerekmediğini uzun mühlet düşündüm ve Öbür adaylar da vardı. Hayatım boyunca ulusal kadro teknik yönetici olma bahtım asla olmadı. çok memnunum ve bir yandLahza gurTümör duyuyorum fakBeygir öbür yandLahza Fazla Çok baskı var. BirFazla insLahza başarılı olmamı ve dünya şampiyonu olmamızı istiyor. AncBeyaz hepimiz biliyoruz ki diğer ülkelerin de mükemmel oyuncuları Mevcut ve bütün teknik yöneticiler meydLahza okuma konusunda heyecanlı. Elimizden gelenin en güzelini yapmak, uygun hazırlanmBeyaz ve turnuva sonunda ne olacağını görmek istiyoruz.”

“İSPANYA çok GÜÇLÜ, JAPONYA ZOR”

“Dünya Kupası grumuzda İspanya en kuvvetli rakibimiz zira seçkin oyuncuları var. çok değişken futbol oynuyorlar ve her maç için yeni bir oyun planları var. Kimi şeyleri nasıl yaptıklarını görmek hoş olacak.

Japon oyuncular Fazla atletik, süratli ve paslaşmaya güveniyorlar. Oyuna girmelerini engellemek için kuvvetli bir savunmaya sahip olmBeyaz bizim için Fazla Kıymetli olacak. Birinci rakibimiz olacaklar, bu yüzden bir Cin test maçı olacak.

Kosta Rika da düzgün futbol oynayabilen bir grup. Biraz bilinmeyen bir rakip fakBeygir hayatı bizim için olabildiğince zorlaştıracBeyaz bir kadro.”

“KENDİMİZİ İSPBeygir ETMek ZORUNDAYIZ”

“nihayet şampiyon olsanız bile bir sonraki Dünya Kupası’nda kendinizi ispBeygir etmeniz gerekiyor. Her zamLahza takip ediliyoruz ve Almanya’dLahza beklentiler nihayet derece yüksek. AncBeyaz âlâ hazırlanıyoruz ve başarıyı garanti edemesek de rakiplerimizle yüzleşmek için Mümkün olLahza en düzgün durumda olduğumuzdLahza emin olabiliriz. Ve umarım sonunda performansımız 2018’dekinden farklı olur.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir