Eyüpspor’da Ryan Babel krizi! Bin pişman oldular

Futbol, Genel, Haberler Nis 01, 2023 Yorum Yok
Ryan Babel üzere flaş transferler ile isminden Laf ettiren Eyüpspor’da resmen kriz yaşanıyor! Spor Toto 1. Lig’de üst üste puan kayıpları yapmaya başlayan İstanbul takımı, Babel başta olmak üzere yıldız oyuncularından istediği randımanı alamıyor.

RYAN BABEL EYÜPSPOR’U TAŞIYAMIYOR

Geçtiğimiz yaz sansasyonel bir transfer olarak Galatasaray’dan Eyüpspor’a imza atan 36 yaşındaki Hollandalı, beklenen katkıyı veremiyor! Şu anne kadar İstanbul takımı ile 19 maça çıkan Babel, 4 gol ve 1 asistlik düşük performansı ile tenkit oklarının gayesi olmuş durumda.

Ayrıyeten kondisyon ve patlayıcı Sıkıntı bazında da alanda Noksan kalan Ryan Babel, ekibinin tepeden uzaklaşmasındaki başat faktörlerden biri!

Şimdi kısa bir Vakit Evvel Spor Toto 1. Lig başkanı olan Eyüpspor, şu Lahza prestijiyle ise tepedeki Samsunspor’un 7 puan gerisinde kalmış vaziyette!

KRİZ YAŞANIYOR

Ryan Babel, Harun Tekin, Alpaslan Öztürk, Uğur Demirok, Mustafa Pektemek ve Halil Akbunar üzere transferler ile şampiyonluk hayali kuran Eyüpspor, Aka bir facianın eşiğinde! Geçtiğimiz günlerde teknik yönetici İbrahim Üzülmez ile de yolları ayıran 1. Lig grubu, eldeki takımdan ve Ryan Babel üzere yıldızlardan beklediği performansı alamıyor!

nihayet olarak ise puan kayıpları bu türlü devam ederse, Eyüpspor’u kuvvetli bir play-off süreci bekliyor! Şampiyonluk parolası ile çıkılan yolda maddi bir külfetin altına giren kulüp, üst lige çıkmaması halinde ekonomik olarak Fazla zorlanacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir