Fenerbahçe, depremzede çocukları ağırlayacak

Futbol, Genel, Haberler Şub 25, 2023 Yorum Yok
Süper Lig’de Konyaspor ile erteleme maçında karşı karşıya istikbal Fenerbahçe, bir İzah paylaştı.

Sarı-lacivertliler, Konyaspor müsabakasında maç öncesi seremonisinde depremzede çocukların Konuk edileceğini duyurdu.

İşte Fenerbahçe Kulübü’nden yapılan açıklama:

“Kahramanmaraş merkezli meydana gelen pek Fazla kentte ağır yıkıma neden olan zelzeleden etkilenen çocuklarımızı bu akşam Otomobilim.com Konyaspor ile oynayacağımız maç önü seremonisinde ağırlayarak onlara Fenerbahçemizin Fazla Kıymetli birer modülü olduklarını hissettireceğiz.

‘Fenerbahçe bir hayaldir; çocuklar için gerçekleşen…’ diyerek hayata geçirdiğimiz, çocukların futbolcularımızla el ele maç önü seremonisine çıktığı projemizde bu akşam Fazla manalı bir tertip gerçekleşecek.

Merkez üssü Kahramanmaraş olan, başta Hatay, Gaziantep, Adana, Osmaniye, Diyarbakır, Malatya ve Şanlıurfa olmak üzere birçok vilayetimizi etkileyen zelzeleden sağ kurtulan depremzede çocuklarımız; Spor Toto Üstün Lig 23. hafta erteleme maçında futbolcularımızla seremoniye çıkarak Teknik Yöneticimiz Jorge Jesus ve futbolcularımızla buluşacak, stadımızı dolduran binlerce ve ekranları başında maçı takip edecek milyonlarca taraftarlarımızla bir ortaya gelecekler.

Aynı vakitte bu dönem hastanede tedavi altında olan çocukların yaşıtları üzere seremoniye çıkma hayalini gerçekleştiren Fenerbahçemiz, bu maçımızda ülkemizi Yasa boğan zelzele felaketinde bölgeye yardıma giden Trabzon’un Of ilçesi Çoruk Köyü muhtarı Coşkun Ayyıldız ve grubu tarafından enkazdan kurtarılan 7 yaşındaki Fenerbahçe taraftarı Elif’imizi de tablet ile seremoniye çıkaracak.

Çocuklarımıza bizim için Fazla Kıymetli olduklarını en Kolay haliyle hissettirmeyi hedeflediğimiz bu adımda onlara bir nebze ümit olmayı diliyoruz.

Yaralarımızı Birlikte saracağız.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir