Fenerbahçe’nin turnuvasına Avrupa devleri geliyor!

Futbol, Genel, Haberler Kas 02, 2022 Yorum Yok

Fenerbahçe Futbol Akademi’nin bu dönem başlattığı ‘Her ay bir turnuva’ projesinin üçüncü ayağı Milletlerarası 11 ıslak Altı Can Bartu Turnuvası, dünyaca Ünlü kulüplerin de iştirakiyle gerçekleştirilecek.

Fenerbahçe Lefter Kuçükandonyadis Kamp Tesisleri’nde, 16 Kasım Çarşamba günü gerçekleştirilecek tertipte, İspanya’dan Atletico Madrid ve Villarreal ile İtalya’dan Inter ve Juventus üzere Kıymetli kulüpler yer alacak.

Toplamda 5 ülkeden 16 kadronun katılacağı turnuvada, Türkiye’den Beşiktaş, Galatasaray ve Başakşehir üzere gruplar da uzunluk gösterecek.

Uluslararası 11 ıslak Altı Can Bartu Turnuvası’nda uğraş edecek kadrolar şu biçimde:

İnter (İtalya), Juventus (İtalya), CSKA Sofia (Bulgaristan), Neftçi Bakü PFK (Azerbaycan), Atletico Madrid (İspanya), Villarreal (İspanya), Fenerbahçe Spor Kulübü, Beşiktaş Jimnastik Kulübü, Galatasaray Spor Kulübü, Altınordu Futbol Kulübü, Göztepe Spor Kulübü, Altay Spor Kulübü, Manisa Futbol Kulübü, Adana Demirspor Kulübü, İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü, Gölcük Karadeniz Spor Kulübü.

Fenerbahçe Futbol Akademi, proje kapsamında daha Evvel 10 ıslak Altı Semih Şentürk Turnuvası ile 11 ıslak Altı Cumhuriyet Turnuvası’nda amatör kulüpleri ağırlamıştı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir