Galatasaray’da futbolcuya bile loca yok!

Futbol, Genel, Haberler May 05, 2023 Yorum Yok
Galatasaray’da istikbal dönem için kombine bilet satışında rekora gerçek gidilirken, Nef Stadı’ndaki 198 locanın tamamı tükendi.

Dursun Özbek’in yine reis seçilmesinden sonra Değerli dünya yıldızlarını takımına katan ve şampiyonluk için avantajlı durumda bulunan sarı-kırmızılılar bu dönem 45 bin ortalamayla maçlarını oynadı. Cim-Bom’da istikbal dönemin heyecanı da şimdiden başladı. Loca için talepte bulunan oyunculara bile Olumlu dönüş yapılamadığı ortaya çıktı. Sarı-kırmızılılarda, Kaan Ayhan’ın loca almak istediği fakat tükenmesinden Dolayı ulusal futbolcuya Olumlu Karşılık verilemediği öğrenildi.

Galatasaray’da kombine yenileme satışları tarihi bir sayıya ulaştı. Satışa çıktığı 18 Nisan günü rekor İlgi gören kombine ve VIP koltuk yenilemede satış adedi 19 bini aşarak kulüp tarihindeki en yüksek yenileme sayısı oldu. En Fazla satış yapılan geçen yılki 3 aylık Yekün sayıya, bu sene mesai saatleri dışındaki bayram tatillerine karşın, 10 Amel günü içerisinde ulaşıldığı belirtildi.

Evvelki yıllarla kıyaslandığında bu sayının birtakım yıllarda 1 dönemde yapılan Yekün kombine satışını bile geride bıraktığı Anlatım edildi. Bir Öbür sözle yüzde 60’a yakın yenileme oranına yalnızca 10 günde ulaşıldığı bildirildi. 

 

 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir