İrfan Can Eğribayat, Altay Bayındır’ı aratmıyor

Futbol, Genel, Haberler May 05, 2023 Yorum Yok
Fenerbahçe’de kaleci İrfan Can Eğribayat itimat kazanmaya devam ediyor. Ziraat Türkiye Kupası’nda Demir Küme Sivasspor’la golsüz berabere biten maçın akabinde taraftarlar, Göztepe’den satın alma opsiyonuyla Birlikte kiralanan 24 yaşındaki kaleciye bir Defa daha tam not verdi.

Maçın ikinci yarısında 47. dakikada Erdoğan’ın kritik bir şutunu çıkararak grubunu oyunda tutan İrfan Can, Altay Bayındır’ı aratmıyor. Altay Bayındır’ın bahtsız bel rahatsızlığı ve ameliyatı sonrası eldivenleri Meydan İrfan Can Eğribayat, hiç adaptasyon sorunu yaşamadı.

TAKIMLA ORTASI çok İYİ

Kalede her maç üstüne koyarak ilerleyen genç eldiven, teknik heyetten de tam not aldı. Jorge Jesus’un gözü artta kalmadı, kalede Sorun yaşanmadı. Altay mamur şu anda düzgünleşme evresinde olsa da teknik heyetin dönem bitimine kadar İrfan Can Eğribayat ile devam etmesi bekleniyor. Maç oynadıkça form kazanan ve özgüven elde eden İrfan Can Eğribayat, ekip arkadaşlarıyla da güzel anlaşıyor.

TAKIMA İNANÇ VERİYOR

Savunma oyuncularıyla kısa müddette âlâ anlaşan İrfan Can, arkadaşlarına da itimat veriyor. Yalnızca Başakşehir deplasmanında Samet’in kısa düşen pasında bir gol yense de bu sorun dışında kişisel bir yanılgı ya da külfet yaşanmadı. İrfan Can Eğribayat bu dönem Fenerbahçe formasıyla 8 resmi maça çıktı.

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir