onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Giresunspor’dan hakem tepkisi, F.Bahçe maçı cevabı

Giresunspor’dan hakem tepkisi, F.Bahçe maçı cevabı

admin admin -
11 0
Giresunspor Lideri Nahid Ramazan Yamak, İstanbulspor karşısında alınan 1-0’lık yenilginin akabinde açıklamalarda bulundu.

HAKEM İDARESİNE TEPKİ!

Müsabakanın hakem idaresine reaksiyon gösteren Yamak, “Bariz bir elle oynama ve topun istikametinin de değiştiğini göreceksiniz. İkinci penaltı olduğu için vermediler. Maçın dördüncü hakemini hayatımda hiç görmedim. çok da kâfi görmedim. Bugün oynanan maç Türkiye Muhteşem Ligi’nin Değerli maçlarından biriydi. Maç aslında 8 dakika uzadı, daha Çok olması lazımdı. Uzatmada da en az 2 dakika kayıp oldu, bu da görülmedi. Maç Farklı bir biçimde erkenden bitirildi. Bu koyunun postu bu kadar ucuz değil. Biz Ufak bir kentin grubuyuz. çok emek veriyoruz. Bu kadrosu yaşaması için gayret ediyoruz. Kısıtlı imkanlarla bu ligde kalmaya çalışıyoruz. Şayet Ufak görüyorlarsa, bizim oynamamızı istemiyorlarsa bunu bize Aleni açık söylemeleri lazım. Bu Cin hakem kusurları, kalitesiz Yönetim bizim artık sabrımız taştı. ancak kimse heveslenmesin. Bu ekip bu ligde kalacak. Daha oynayacağımız maçlar var. 4 maçın 3’ünü zati konutumuzda oynayacağız. Bizim için Ufak ekip, Aka grup Değerli değil. Bizim için Kıymetli olan Biricik şey bu ligde kalmak. Aslında Aka zorluklarımız, borçlarımız var. İlah korusun bu ligden düşersek Giresunspor için Fazla daha kuvvetli günler oluşacaktır. bütün Giresunspor taraftarından, herkesten dayanak bekliyoruz. İlah müsaade verirse çabayı sonuna kadar bırakmayacağız ve Giresunspor’u bu ligde tutmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız.” dedi.

HAKAN KELEŞ CEVABI

Karadeniz grubunun lideri, teknik yönetici Hakan Keleş’in geleceği için gelen soruya, “Hakan Keleş’le devam edeceğiz sonuna kadar. Bizi buralara o getirdi. Geçen Yıl da ligde kaldı. Onunla devam edeceğiz.” yanıtını verdi.

“RİVA’YA GİTMEYE GEREK YOK”

Nahid Yamak, nihayet periyotta kulüplerin Riva’ya TFF’ye ziyarette bulunmasının hatırlatılması ve kendisinin Fenerbahçe maçından Evvel bu türlü bir atılımda bulunup bulunmayacağına yönelik gelen soru karşısında ise, “Riva’nın yolunu biliyorum ancak kimsenin odalarının nerede olduğunu bilmiyorum. Bu bahiste yorum yapıp üzerine gitmek istemiyorum. Her şey ortada. Biz her hafta kusurları hakemlere gönderiyoruz. Seçtiğimiz 2 Tane kusurlu durumu hakemlere gönderiyoruz, değerlendirmelerini istiyoruz. Yani biz Türk futbolunu kalkındıracaksak, Ufak kadro, Anadolu grubu, ki ben Giresunspor’a Ufak diyemem zira yaklaşık 2.5 milyon Tane Giresunlu Mevcut dünya üzerinde. Futbol hafızası olan bir kentiz. Bugün bu imkanlarla burada oynuyorsak, buralara kadar geliyorsak bunun bir pahası var. Biz bu kıymeti kimseye kirlettirmeyeceğiz. Bunun için çalışacağız. Bunun için de Riva’ya gitmenin Fazla Gerekli olduğunu düşünmüyorum.” sözlerini sarf etti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir