onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Basketbol
  4. »
  5. Semih Erden: “Kupayı getirmek istiyoruz”

Semih Erden: “Kupayı getirmek istiyoruz”

admin admin -
10 0
Türk Telekom Erkek Basketbol Grubu’nun oyuncuları, 7Days Avrupa Kupası finalinde İspanya temsilcisi Gran Canaria ile oynayacakları maçı kazanarak kupayı kaldırmak istediklerini belirtti.

Gran Canaria ile tertibin finalinde oynayacağı maç için İspanya’ya devinim eden oyuncular, uçakta basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Ekip kaptanı Semih Erden, Gran Canaria uğraşının kadro için Fazla Kıymetli bir müsabaka olduğunu Anlatım etti.

Finalde olmayı Fazla istediklerini belirten Semih, “İstediğimiz üzere finale kadar gelebildik. Önümüzde bir maç kaldı. Gran Canaria bildiğimiz bir rakip. Ne yapmamız ve ne yapmamamız gerektiğini Fazla âlâ biliyoruz. Bu maçı kazanmak için alana çıkacağız. Ülkemize bu kupayı getirmek istiyoruz. İnşallah da bunu başarırız. Kaptan olarak, ekibin gücü ve motivasyonunun yüksek olduğunu söyleyebilirim.” diye konuştu.

Grubun Fransız basketbolcusu Axel Bouteille de “Çok heyecanlı bir maç olacak. nihayet gücümüzle hazırlığımızı yapıyoruz ve çarşamba günü oraya kazanmak için çıkacağız.” değerlendirmesinde bulundu.

Grubun deneyimli oyuncularından Mehmet Yağmur da final maçına çıkacakları için heyecanlı olduklarını lisana getirdi.

Olağan dönemde Gran Canaria ile iki sefer karşılaştıklarını anımsatan Mehmet, “Maça uygun hazırlandık. 2 günümüz daha var. Umuyorum Türkiye’ye bir Avrupa Kupası getireceğiz.” dedi.

Erkan Yılmaz: “Bir hayalimiz var”

Oyunculardan Erkan Yılmaz ise İspanya seyahatinin başlamasından itibaren yavaş yavaş heyecanlandıklarını vurgulayarak, “Bir hayalimiz var. İnşallah onu gerçekleştirmek ve kupayı kazanmak için oraya için gidiyoruz.” tabirini kullandı.

Basketbolculardan Berk Demir de Gran Canaria’nın bu dönem meskeninde maç kaybetmediğini hatırlatarak, “Normal dönemde iki maçta da âlâ çaba ettik. Yine kendimize güveniyoruz. Heyecanlıyız ve inanıyoruz. çok güç bir deplasman maçı olsa da kazanıp kupayı Türkiye’yi getirmek Biricik maksadımız.” diye konuştu.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir