onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Genel
 4. »
 5. İlişkilerde Kavga Etmemenin 10 Yolu

İlişkilerde Kavga Etmemenin 10 Yolu

admin admin -
21 0
İlişkilerde Kavga Etmemenin 10 Yolu

İlişkilerde Kavga Etmemenin 10 Yolu

İlişkilerde Kavga Etmemenin 10 Yolu Güzel giden ilişkiniz bir anda bozuluyor, ceviz kabuğunu bile doldurmayacak meseleler bir anda çığ gibi büyüyerek sizin ilişkinize zarar veriyorsa ve sizde bu durumu yaşamaktan çok yorulduysanız

 

artık bütün sıkıntılarınıza son getirecek bir çözüm ile karşınızdayım. Size Beylikdüzü ilişkilerde kavga etmemenin yolu ya da yollarını maddeler halinde anlatacağım. Hazırsanız başlıyorum. 

İlişkilerde Kavga Etmemenin 10 Yolu
İlişkilerde Kavga Etmemenin 10 Yolu
 • Anlayış: Partneriniz ile sorunlarınızda eğer anlayışsız bir şekilde yaklaşırsanız sürekli kavga edersiniz. Bazen siz bazen partneriniz alttan alacak ki ya da bazı şeyleri hoş görü ile karşılayacaksınız ki birbirinize duyduğunuz saygıyı artırmış olacaksınız. Böylelikle de kavga etmeyeceksiniz. 
 • Sakın hakaret etmeyin: Hani bir söz var ya ateşi harlamayın diye. Tam olarak hareket etmek yanan bir ateşi harlamak gibi bir durum. O yüzden kelimelerinizi buna göre seçin ve hakaret etmeyin. 
 • Karşılıklı saygı: Birbirinizin değerlerine saygı duyun, her bireyin kendince bir fikri olduğunu unutmayın. 
 • İhmal etmeyin: Kavgaların en büyük nedenlerinden birisi ihmal etmektir. Bu yüzden eşinizi asla ihmal etmeyin ve ilginizi ondan asla esirgemeyin. Bu sayede iki tarafta hoşgörü kazanır ve samimiyetiniz artar. 
 • Monotonluktan kurtulun: Sürekli aynı örüntüde devam eden şeyleri yapmayı bir kenara bırakın hem kendinize hem de ilişkinize yenilik getirin. En basitinden hitap şeklinizi değiştirin. 
 • Umulmadık bir anda hediye alın: Karşı tarafa sevginizi ve ilginizi en hızlı ispat etme yöntemi. Güzel ve ince bir hediye alabilirsiniz. 

İlişkilerde Kavga Etmemenin 10 Yolu

Bu maddeleri uyguladığınızda sizler de değişimi göreceksiniz. Hepsi altın değerinde bilgiler. Hadi gidin ve sevdiğinize sevdiğinizi söyleyin. 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir