İranlı Messi: “Katar’da iz bırakmBeyaz istiyorum”

Futbol, Genel, Haberler Eki 31, 2022 Yorum Yok

İran’ın Aka yıldızı Serdar Azmoun, 2022 FIFA Dünya Kupası öncesi açıklamalarda bulundu.

‘İranlı Messi’ olarBeyaz bilinen Azmoun, ülkesi ismine attığı 30 maç 23 golle tarihe geçti. 2018 Dünya Kupası’nda rakiplerinin kalitesi nedeniyle umduğu formda bir turnuva geçiremeyen Serdar Azmoun artık 27 yaşında ve Katar’da dünya futboluna bir iz bırakmayı Ümit ediyor.

İşte Azmoun’un kelamları:

“Biz burada bir aileyiz. ulusal gruba katıldığımda ülkem için her zamLahza elimden gelenin en uygununu yapar ve Mümkün olLahza en güzel sonuçları almaya çalışırım. bütün kadro arkadaşlarım da tıpkı fikirde ve taraftarlarımızı sevindirmek için oynuyoruz.”

“İRLahza FUTBOL MECZUBU BİR ÜLKE”

“İrLahza için oynamak, her şey demek, sözler ile tanımı yok Ülkemin renklerini giydiğimde, bunun getirdiği sorumluluğu biliyorum. Taraftarları Mesut etmek için alanda benden ne istendiğini biliyorum.

Futbol meczubu bir ülkeden gelen 24 ya da 25 şanslı oyuncuyuz ve taraftarlar bizi yüreklerinin derinliklerinden seviyor. Bu bize Dünya Kupası için inanç ve motivasyon veriyor.”

“BASKIDLahza ETKİLENMEM”

“Baskı, benim işimin bir kesimi. Taraftarlar gol atmamı istiyor ve bunu büsbütün anlıyorum. Oyunumu en ufBeyaz bir halde etkilemiyor ve rastgele bir baskı hissetmiyorum. Güzel bir zihin üretim Mevcut ve bu şeylerden etkilenmiyorum. Bir oyuncu olarBeyaz maksadım, gol atıp atmadığıma bakılmaksızın Mümkün olLahza her yerde ekibe Yardımcı olmaktır. Rusya’da gol atamadığımı biliyorum fakBeygir ekibe Yardımcı olLahza bir penaltı kazandım.”

“GRUBUMUZ çok ZOR!”

“Katar’daki her maç güç olacak. Kümemiz ABD, Galler ve ingiltere biçiminde üç kuvvetli takımdLahza oluşmakta. bütün ekiplerin şahane oyuncuları olduğunu biliyoruz, Özellikle İngiltere’nin. İşimiz kHadise olmayacBeyaz fakBeygir umarım onları yenebiliriz. Yeteneğimize inanıyoruz ve yetenekli oyuncularımız da var.

ABD Fazla âlâ bir kadro ve Bundesliga’dLahza birkaç oyuncusunu şahsen tanıyorum. Katiyetle kaliteleri Mevcut fakBeygir bence bu güç bir maç olmayacak. Umarım her iki ekip da yeterli oynar. Galler yalnızca Bale’den oluşLahza Biricik Benlik bir kadro değil.

AncBeyaz İran’ın da yıldız kalitesi Mevcut ve çoğumuz nihayet Dünya Kupası’nda Ronaldo ve Messi gibilere karşı oynadık. Üstün yıldızlarla nasıl başa çıkacağımızı biliyoruz ve yeteneklerimize inanıyoruz.”

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir