Moises Caicedo: “Dünya Kupası’nı kazanmBeyaz istiyorum”

Futbol, Genel, Haberler Eki 31, 2022 Yorum Yok

Ekvador’un 2022 FIFA Dünya Kupası’ndaki en Aka kozlarındLahza bKocamLahza olLahza Moises Caicedo, şimdi 21 yaşında fakBeygir İngiltere Premier Lig’de kalitesini göstermeyi başardı.

Orta alandaki gücü ve parlBeyaz potansiyeliyle dikkBeygir çeken Brightonlı Moises Caicedo’nun kelamları:

“Dürüst olmBeyaz gerekirse, hala bir Dünya Kupasında olduğumuza, turnuvanın birinci maçı oynayacBeyaz kadro olacağımıza inanamıyoruz ve bu hususta gerçekDeri Fazla heyecanlıyız. Hem kulüplerimizde hem de ulusal grupta Fazla çalışıyoruz ki bu gerçek bir keyif. Aka bir mesuliyet duygusu Mevcut fakBeygir inanılmaz bir tecrübe. GerçekDeri âlâ bir küme, herkes Fazla optimist. Biz Fazla birleşik ve gençlerden oluşLahza bir kadroyuz. Her zamLahza birbirimizin yanındayız, birbirimizi destekliyoruz. BundLahza Beğeni alıyoruz, sahip olduğumuz her şeyi veriyoruz, her gŞöhret ve her idmanda. Gayemiz Ekvador’un bütün vakitlerin en başarılı Dünya Kupasını yaşaması.”

“DÜNYA KUPASI’NI KAZANMBeyaz İSTİYORUZ!”

“GerçekDeri kazanmaya odaklandık ve teknik takımın zihniyeti de bu. Yalnızca katılmBeyaz için Dünya Kupası’na gitmiyoruz, bunun Ekvador için bütün vakitlerin en başarılı Dünya Kupası olmasını istiyoruz ve bunun için çalışıyoruz. Buna konsantreyiz. Dünya Kupası’nda bir maçta 11’e karşı 11 oyuncu olduğumuz gerçeği var. Bir maçta her şey olabilir. Bu manada bize Fazla Yardımcı olan, Fazla yetenekli, Fazla sayıda genç oyuncunun yanı Dizi tecrübeli oyuncularımız var. Ve dürüst olmBeyaz gerekirse, sonuna kadar savaşacağım zira Dünya Kupası şampiyonu olmBeyaz istiyorum, kim istemez ki? Üstte olmBeyaz istiyorum. Ve kadro arkadaşlarım ve bütün koçluk takımı birebir şeyi hissediyor ve bunu gerçekleştireceğiz. Bunun için Fazla çalışıyoruz, zaDeri Dünya Kupası maçları oynuyormuşuz üzere antrenmLahza yapıyoruz, büsbütün odaklanıyoruz”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir