Kayserispor’dan MHK’ye Numanoğlu tepkisi

Futbol, Genel, Haberler May 05, 2023 Yorum Yok
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Konseyi, Muhteşem Lig’in 33’üncü haftasında oynanacak maçlarda vazife alacak hakemleri açıkladı.

Kayserispor’un pazar günü Konyaspor ile karşılaşacağı karşılaşmaya Tugay Kaan Numanoğlu görevlendirildi. Kayserispor, Alanyaspor maçındaki kararları nedeniyle Tugay Kaan Numanoğlu yerine Öbür hakem atanmasını talep etti.

Kulüpten bahisle ilgili yapılan açıklamada, “Bu dönem deplasmanda Alanyaspor maçında verdiği kasıtlı kararlarından dolay bir müddet maç yönetmeyen Tugay Kaan Numanoğlu, daha verdiği kararların hasarları onarılmadan bu hafta deplasmanda karşılaşacağımız Konyaspor karşılaşmasına atanmıştır. Oynanacak Konyaspor – Kayserispor maçında hakem olarak Tugay Kaan Numanoğlu’nun vazife almasını kabul etmediğimizi, futbolu yöneten değerli yöneticilere en net sözler ile belirttik. Bunu siz değerli kamuoyuyla da paylaşmak istiyoruz. Yanlışlı olduğunu düşündüğümüz bu Nakil kararından dönülmesini ve adil bir Yönetim sergileyecek yeni bir hakemin atanmasını bekliyoruz” sözlerine yer verildi. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir