Kerem Aktürkoğlu için Galatasaray’a özel istek!

Futbol, Genel, Haberler Nis 24, 2023 Yorum Yok
Galatasaray’ın genç yıldızı Kerem Aktürkoğlu’nun temsilcisi Dr. Erkut Söğüt, gündeme dair açıklamalar yaptı. Sögüt, yıldız oyuncunun kontratı için kulüpten yeni Teklif geldiğini açıkladı. Ayrıntılar…

Galatasaray idaresi maaş düzenlemesi yapmak istiyor

Radyospor’da hür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan Söğüt, ”Her iki tarafın da bu türlü bir isteği var. Bunu görüşmüştük; lakin maalesef ortaya zelzele girdi. Beşerler futboldan mecburen bir müddet uzaklaşmak zorunda kaldı. Artık tekrar konuşmaya başladık. Önümüzdeki haftalarda bunu netleştireceğiz. Bizim için en Kıymetli şey Kerem’in maaşının düzeltilmesi, mukavele mühletinden çok, maaşının uygunlaştırılması konusu önceliğimiz. Bunu Galatasaray da istiyor biz de istiyoruz. Galatasaray da bu türlü düşünüyor. Kerem’in daha bunu hak ettiğini Yönetim de düşünüyor ve bunu biran Evvel yerine getirmek istiyor. İki taraf da mevzuya müspet bakıyor. Mukavele mühleti uzar mı, onu Vakit gösterecek” dedi.

Transfer teklifi Mevcut mı?

Kerem’in kendisini Fazla geliştirdiğini düşündüğünü lisana getiren Erkut Söğüt, ‘Son 6 aydan bu yana baktığınızda inanılmaz bir farklılık Mevcut Kerem’de. Kendini Fazla geliştirdi. Her Vakit kendini geliştiren bir futbolcu olduğu için şimdikinden Fazla daha uygun bir futbolcu olacaktır. çok çalışkan birisi, kendini geliştirmeyi Fazla istiyor. Dışarıya bakmaz, yalnızca futbola odaklanmış birisi. Kerem şu anda Galatasaray’ın futbolcusu, en Kıymetli amacı Galatasaray’la şampiyon olmak. Transfer Laf konusu olursa bunu esasen herkes öğrenir. Futbolda yarın ne olacağını bilemezsiniz. Kerem için en Kıymetli nokta Daimi gelişim gösteriyor olması” formunda konuştu.

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir