Kırşehir’de futbolculardan manalı çağrı!

Futbol, Genel, Haberler Kas 02, 2022 Yorum Yok

TFF 2. Lig Kırmızı Küme gruplarından Kırşehir Futbol’da oyuncular, idmanda taşıdıkları pankartla taraftarları ve atletleri ulusal Ağaçlandırma Günü’nde fidan dikmeye Davet etti.

Kırşehir Orman İşletme Müdürü Alper Çimen ve Kuruluş çalışanları, kadronun idmanından Evvel Güneykent Tesisleri’ne gelerek, futbolcu ve yöneticileri, 11 Kasım ulusal Ağaçlandırma Günü’nde Aşıkpaşa Tabiat Parkı’nda gerçekleştirilecek fidan dikim aktifliğine Davet etti.

Futbolcular da idmana, “Milli Ağaçlandırma Günü fidan dikim aktifliğine bütün atletlerimizi ve taraftarlarımızı bekliyoruz” yazan pankartla çıkarak, farkındalık oluşturdu.

Alper Çimen, basın mensuplarına, her Yıl farklı alanlarda Faaliyet düzenlediklerini belirterek, “Milli Ağaçlandırma Günü’nde farkındalık oluşturma ismine Kırşehirli atletlerimizi ve taraftarlarımızı Davet etmeye geldik. Futbolcularımıza davette bulunduk. ulusal Ağaçlandırma Günü’nde bizimle Birlikte olacaklarını belirttiler.” diye konuştu.

Teknik yönetici Gökhan Beklemiş de ulusal Ağaçlandırma Günü münasebetiyle ortak Faaliyet planladıklarına işaret ederek, bütün atletleri ve taraftarları fidan dikmeye Davet etti.

Futbolcu Hacı Mustafa Karabulut ise “11 Kasım ulusal Ağaçlandırma Günü’nde herkesi fidan dikmeye Davet ediyoruz. Tabiatımızı ne kadar yaşatırsak o kadar rahat soluk alırız. O yüzden hem tabiatımızı koruyalım hem de fidanlarımızı dikelim. Biz ekip olarak o gün orada olacağız, taraftarlarımızı da bekliyoruz.” sözlerini kullandı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir