Konyaspor’dan VAR kayıtları için başvuru

Futbol, Genel, Haberler Nis 25, 2023 Yorum Yok
Spor Toto Harika Lig grubu Konyaspor, TFF’ye Mevcut kayıtlarıyla ilgili davette bulundu.

Ayrıca, TFF’ye Mevcut kayıtlarının açıklanması için müracaat yaptıklarını açıkladı.

Yeşil beyazlı gruptan yapılan açıklamada, “Spor Toto Muhteşem Lig’in 30. haftasında oynadığımız Adana Demirspor maçının ‘VAR’ kayıtlarının açıklanmasını talep ettiğimiz dilekçemizi Türkiye Futbol Federasyonu’na ilettik. TFF’nin şeffaflık anlayışı gereği Mevcut kayıtlarını açıklaması isabetli olacaktır. Adaleti yalnızca sesi Fazla çıkanların değil, Anadolu kulüpleri başta olmak üzere futbolumuzun gelişimi için istiyoruz.” denildi.

İŞTE KONYASPOR AÇIKLAMASI!

“Spor Toto Üstün Lig’in 30. haftasında oynadığımız Adana Demirspor maçının ‘VAR’ kayıtlarının açıklanmasını talep ettiğimiz dilekçemizi Türkiye Futbol Federasyonu’na ilettik. Karşılaşmada Sarper barış Saka’nın vermiş olduğu penaltı kararı ve VAR’da misyonlu Alper Çetin’in bu karara sessiz kalması spor kamuoyunda infiale neden olmuştur.

TFF’nin şeffaflık anlayışı gereği Mevcut kayıtlarını açıklaması isabetli olacaktır. Adaleti yalnızca sesi Fazla çıkanların değil, Anadolu kulüpleri başta olmak üzere futbolumuzun gelişimi için istiyoruz.

Ayrıyeten geçtiğimiz hafta içerisinde Merkez Hakem Şurası’nın yapmış olduğu açıklamada ‘dinlendirilecek hakemler’ sözü yer almaktadır.
Bu hakemlerin, tarafımıza bildirilmesini ve tıpkı vakitte kamuoyuna açıklanmasını talep ediyoruz. Tartışmaların nihayet bulması ve başlardaki soru işaretlerinin giderilmesi ismine bu mevzunun açığa kavuşturulmasını acilen bekliyoruz.

Hakem topluluğunda ak bir sayfa açılmadan sorunların çözülmeyeceği, düşüncelerin giderilmeyeceği ayyuka çıkmıştır.
Bu kapsamda futbolumuzdaki yenilikçi bir yapının her Vakit destekçisi olacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir