Kupa Voley’de Dörtlü Final maçları başlıyor

Bilgi, Canlı Sonuçlar, Dünya, Genel, Haberler Nis 29, 2023 Yorum Yok

İzmir’de yarın başlayacak Bayanlar AXA Sigorta Kupa Voley Dünya Baltacıoğlu özel Dönemi Dörtlü Final maçlarında yer alacak grupların kaptanları tertibi kıymetlendirdi.

Türkiye Voleybol Federasyonu sitesinde yer Meydan açıklamada görüşlerine yer verilen Aydın Büyükşehir Belediyespor Kadro Kaptanı Fatma Şekerci, kupada yarı finale kaldıkları için Fazla Mesut olduklarını belirterek, “Aydın Büyükşehir Belediyespor tarihinde de birinci Defa dörtlü final oynayacağız. Alanda en düzgün formda gayret edip, grup olarak elimizden geleni yapacağız.” sözlerini kullandı.

Fenerbahçe Opet Grup Kaptanı verme Fazilet de İzmir’deki AXA Sigorta Kupa Voley finallerinde taraftarlarıyla buluşacakları için Mesut olduklarını, kupada yarın Türk Hava Yolları ile karşılaşacaklarını bildirdi.

verme Fazilet, öncelikle finale kalmak istediklerini aktararak, “Öncelikle finale kalmayı, sonrasında da kupayı kaldırıp, ligde oynayacağımız play-off müsabakaları öncesinde moral bulmayı hedefliyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.

VakıfBank Kadro Kaptanı Gabi Guimaraes ise şunları kaydetti:

“AXA Sigorta Kupa Voley finalleri bizim için Fazla Kıymetli bir turnuva. güç olacağını biliyoruz fakat İzmir’deki finallerde en düzgün performansımızı ortaya koymak için Fazla sıkı bir biçimde hazırlandık.”

Üst üste 2. Sefer Dörtlü Final’de yer alacakları için Fazla Mesut olduklarını aktaran Türk Hava Yolları Grup Kaptanı Şeyma Ercan, ” Dörtlü final birbirinden kuvvetli dört grubun çabasına sahne olacak. Yarı finalde de Fenerbahçe Opet üzere kuvvetli bir rakibe karşı oynayacağız. Uygun bir oyun sergileyerek galip gelmek ve finale yükselmek istiyoruz.” tabirlerini kullandı.

İzmir Atatürk Voleybol Salonu’ndaki tertibin birinci maçında yarın saat 17.00’de VakıfBank ile Aydın Büyükşehir Belediyespor, saat 20.00’de ise Türk Hava Yolları ile Fenerbahçe Opet karşılaşacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir