Metin Öztürk’ten Fenerbahçe ve Beşiktaş’a gönderme

Futbol, Genel, Haberler May 17, 2023 Yorum Yok
Galatasaray Kulübünün mayıs ayı olağan divan heyeti toplantısı gerçekleştirildi.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadı’ndaki Özhan Canaydın Konferans Salonu’nda Divan Şurası Lideri Aykutalp Derkan’ın yönettiği toplantıya reis Dursun Özbek’in yanı Dizi Yönetim şurası ve divan konseyi üyeleri katıldı.

Yaklaşık 4,5 saat süren toplantıda üyeler 10 Haziran’da yapılacak tüzük tadil kongresi ve kulübün mali yapısına yönelik tenkitlerde bulundu.

reis Dursun Özbek’in erken ayrıldığı toplantıda tenkitlere ikinci reis Metin Öztürk ile yöneticiler Levent Yaz ile Can Natan karşılık verdi.

Kulübün mali yapısıyla ilgili değerlendirmede bulunan Metin Öztürk, “Hiçbir kulübün aklına borçları sıfırlamak gelmezken biz, ‘Borçları sıfırlayıp gideceğiz. Türkiye Bankalar Birliği muahedesinden da çıkacağız.’ diyoruz. Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor’un bu türlü bir planları değil hayalleri olduğunu düşünmüyorum. Yalnızca bu bile bu idaresi takdir etmek için bir sebep.” diye konuştu.

başkan oldukları Spor Toto Harika Lig’de şampiyon olacaklarını lisana getiren Öztürk, “Başkalarının bırakın amaçları, hayalleri olmayan şeyleri başarıyoruz. İnşallah cumartesi günü (Sivasspor maçı) ya da 10 gün sonra MKE Ankaragücü maçında şampiyonluğumuzu ilan edeceğiz. 23. şampiyon Galatasaray olacak. Yaşasın Galatasaray.” tabirlerini kullandı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir