onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Okan Buruk: “İpler bizim elimizde! Şampiyon olacağız”

Okan Buruk: “İpler bizim elimizde! Şampiyon olacağız”

admin admin -
9 0
Beşiktaş ile oynadığı derbiden 3-1 Mağlup ayrılan Galatasaray’da teknik yönetici Okan Buruk soyunma odasında oyuncularıyla kısa bir toplantı gerçekleştirdi.

Deneyimli teknik adam, “Derbiler kaybedilebilir, kazanılır. Dönem boyunca derbilerde yeterli sonuçlar da aldık. Beşiktaş maçında günümüzde değildik. Bu bir gerçek fakat nihayet haftalara 3 puan önde giriyoruz. Biz müsaade vermedikçe kimse şampiyon olamaz. Taraftarlarımızı utangaç etmeyeceğiz” diye konuştu.

“5’TE 5 YAPIP ŞAMPİYON OLACAĞIZ”

Okan hoca, “Şampiyonluğa inancımız birinci haftadan beri daima birebir düzeyde. çok kaliteli bir grubuz. Bu grubun geçtiğimiz haftalarda yaptıkları ortada. Geriye 5 final maçımız kaldı. 5’te 5 yaparak şampiyonluğa ulaşacağız. Sizlerin de buna inandığını biliyorum. Daha Fazla çaba edeceğiz” diye konuştu.

“ASLA GERİYE DÖNÜP BAKMAYIN”

Okan Buruk, Başakşehir maçıyla Bir arada tekrar çıkışa geçeceklerini belirterek, “Son iki haftada 5 puan kaybetmiş olabiliriz. Rakiplerimiz de puanlar kaybediyor. Sizden isteğim geriye bakmamanız. Biz bu ligin en uygun grubuyuz. Dönem sonunda zafere ulaşacağız. Aka taraftarımızla Bir arada kutlamalar yapacağız. Buna odaklanmanızı istiyorum” sözlerini kullandı. 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir