Okan Buruk’tan kadroya Icardi talimatı

Futbol, Genel, Haberler Kas 01, 2022 Yorum Yok

Galatasaray Teknik Yöneticisi Okan Buruk, Beşiktaş ile oynanacak kritik derbide 3 puana ulaşmak için planlarını Mauro İcardi üzerine kuruyor.

“TOPU ICARDI İLE BULUŞTURUN”

Arjantinli oyuncunun idman ve maç performansından mutlu olan deneyimli teknik adam Icardi’nin Beşiktaş derbisinde toplu buluşturulmasını istedi ve orta alan ve kanat oyuncularına ‘Topu İcardi ile buluşturun’ talimatı verdi.

BURUK, MERTENS’E DE özel VAZİFE VERDİ

Kanat ve bek oyuncuları başta olmak üzere Buruk, Mertens’ten de Özellikle 3. bölgede, ceza alanı içinde İcardi’yi beslemeleri, pasları ile Arjantinli oyuncunun desteklenmesini istedi. Okan Buruk, Mertens ile Birlikte kanat oyuncularına da içeri katedip şut çekmelerini değil, pasları, kanat tertipleri ile gole gidecek yolun İcardi’den geçmesini istedi ve ‘Kafanıza nazaran şut çekmek yok’ ihtarında bulundu.

RASHİCA’NIN YERİ GARANTİ ÖTEKİ KANAT İSE BELİRSİZ

Beşiktaş derbisi öncesi yapılan birinci egzersizde Icardi’nin daha Çok buluşturulmasına yönelik çalışmalar yaptıran Galatasaray teknik yöneticisi ayrıyeten performansından Fazla şad olduğu Rashica’dan da vazgeçmeyecek. Kosovalı futbolcunun derbide 11’de olması garanti görülürken öteki kanatta ise şu anda bir soru işareti hakim. Bu bölgede forma yarışında Kerem ve barış Alper ortasında Buruk çalışmalardaki performanslarına nazaran karar verecek. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir