Onur Bulut: “Galatasaray bana Teklif yaptı!”

Futbol, Genel, Haberler Kas 01, 2022 Yorum Yok

Spor Toto Muhteşem Lig takımlarından Kayserispor forması giyen başarılı oyuncu Onur Bulut, Radyospor’da yayınlanan ‘Spor Kazanı’ programında hür Sancar’a açıklamalarda bulundu.

Bulut; transfer dedikoduları, Trabzonspor, Galatasaray, A ulusal Ekip, oynadığı mevki, Adana Demirspor maçı Geri dönüşü ve birçok bahis hakkında konuştu. 

“Çağdaş Hoca ve grubu fevkalade işler yapıyor”

genel performansını kıymetlendirerek kelamlarına başlayan Bulut, “Performansımın üstüne her Vakit katabilirim. Ne kadar çıkabilirsem o kadar çıkmaya çalışacağım. çağdaş Hoca ve grubu fevkalade işler yapıyor. İdman, maç hazırlığı, oyun disiplini, oynattığı futbol olsun Fazla düzgün şeyler ekibe kattı. Ekibin kalitesi aslında belirliydi. Bunu Uzaklık orta gösteriyorduk, Uzaklık orta kaybediyorduk. Şu Lahza bu türlü bir düzeye geldik. Kadronun kalitesinin üstüne koyarak gitmeye çalışıyoruz. çağdaş Hoca’mızın da hissesi Fazla büyük” dedi. 

“Milli Kadro’yu hak ettiğimi düşünüyorum”

A ulusal Kadro’ya çağrılmasıyla ilgili konuşan Bulut, “Çok memnundum çağrıldığım için. Nitekim insan bekliyor lakin bir manada olabilir mi, olmayacak mı diye düşünüyor insan. Ben her Vakit yüzde yüzümü veririm. Hak ettiğimi de düşünüyorum. Birinci maçım olmadı ancak önümüzdeki maçlar olabilir. Çalışmaya devam, nasipse olur. Hakkımızı kazanmaya çalışacağız” formunda konuştu.

“Her konumda oynamışımdır”

Oynadığı mevki ile alakalı açıklamalarına devam eden ulusal futbolcu, “Defansif orta alan oynuyorum. Her pozsiyonu oynamışımdır diyebilirim. 6 numara, sol açık, stoper, 10 numara… Kaleci ondan evvelki sene az kalsın oluyordu. Kırmızı kart yemiştik fakat diğer arkadaşımız geçmek istedi kaleye. Geçen maç sağ bek başladım, daha sonra stopere çekti hoca. Derhal derhal her konum oynadım. 2 konum Aleni kaldı sadece” tabirlerini kullandı.

“Adana Demirspor maçından Fazla keyif aldım”

2-2 biten Adana Demirspor maçı Geri dönüşü hakkında değerlendirmelerde bulunan Bulut, “Geri dönüşleri yapabiliyoruz. Maça âlâ başlamadık. Birinci yarıda baya Fazla top kaybettik. 2. yarı bunları yapmadık, sabırlı oynadık. Adana Demirspor’u geriye kitlemeye çalıştık. İkinci topları kaznmaya başladık. Birinci yarı ile ikinci yarı ortasındaki ayrım buydu. Adana Demirspor Fazla kaliteli bir kadro ve Fazla konuma girdi. Ben bu maçtan Fazla keyif aldım. Yalnızca Geri döndüğümüzden Dolayı değil hem onlar hem de biz girişken yaptık. Maçın içerisinde bile o keyfi hissettim” diye konuştu.

“Herkes birbirinin açığını kapatmaya çalışıyor”

Açıklamalarına devam eden Bulut, “Takımda geçen yıldan beri transfer yasağı var, münasebetiyle herkes birbirini Fazla yeterli tanıyor, kalitesini, karakterini biliyor. Bir ekip olduğumuz Fazla belirli oluyor. Herkes birbirinin açığını kapatmaya çalışıyor. Bunu da alana yansıtmaya çalışıyoruz. Keyifli bir ortamımız var” dedi. 

“Galatasaray ile ilgili bilgi bana gelmişti”

Transfer dedikoduları hakkında konuşan 28 yaşındaki oyuncu, “Olabilir. Bu yaz nasip değildi. Tahminen önümüzdeki yaz yahut Öbür transfer periyotları olabilir. Hiç muhakkak olmaz. Daha Evvel Galatasaray ile ilgili bilgi bana gelmişti lakin transfer işleriyle ben ilgilenmiyorum. Ben futbolumu oynarım. Ona da ben baksam menajere de gereksinimim olmaz. Ben futbolumu oynar gerisini onlara bakarım” açıklamasını yaptı.

“Trabzonspor ile ilgili hiç haberim yok”

Trabzonspor’un kendisini devir ortası transfer etmek istemesiyle ilgili argümanlara da Cevap veren Bulut, “Trabzonspor ile ilgili hiç haberim yok. Trabzon haberleri aslında geçen yıldan beri vardı. Baya duydum fakat şu anne kadar Kayserispor’a Teklif bulunmadılar galiba, o denli aldım haberi. Güzeli, ben futboluma bakıyorum. Kayserispor’un vereceği karara nazaran ben de kararımı veririm” halinde konuştu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir