Real Madrid’den Partizan maçı için istediği özel güvenlik talepleri!

Basketbol, Bilgi May 01, 2023 Yorum Yok
Turkish Airlines EuroLeague playoffları 3. maçında Real Madrid, Partizan deplasmanında oynayacağı maç için Belgrad’a gidiyor.

Madrid’deki 2. maçın sonunda yaşanan Aka arbedenin akabinde İspanyol temsilcisi, tansiyonun daha da artmasını önlemek için birtakım kaideler ve Özel Emniyet tedbirleri talep etti.

İsrail basınından Walla Sport’ta yer Meydan habere nazaran Real Madrid, pazartesi günü Sırbistan’a vardıktan sonra otelde geçecek 24 saat boyunca güvenliğin arttırılmasını, Stark Arena’ya idmanlara giderken polisin eşlik etmesini, maç esnasında da bençe yakın güvenliklerin bulunmasını talep etti.

Real’in bütün talepleri şu biçimde:

Havaalanındaki iniş yerinden bir araç kafileyi direkt olarak alacak, böylelikle havaalanının içine girilmeyecek ve toplumla bir kontak kurulmayacak.

Ekibin hareketleri sırasında polis yakın bir takipte bulunacak: havaalanından otele, otelden salona, salondan otele, hem idmanlar hem maçlar için, hem otelden havaalanına vs.

Günün her saati otelin etrafında Emniyet olacak.

Grubun güvenliği salonun içindeyken arttırılacak, Özellikle maç sırasında bençin yakınları korunacak.

Tıpkı haberde Tüm bu taleplerin Partizan ve Belgrad yetkilileri tarafından onaylandığı da belirtildi.

NELER YAŞANDI?

İspanyol devi Real Madrid ile Sırbistan grubu Partizan ortasında oynanan THY EuroLeague play-off serisi ikinci maçında bitime 1 dakika 40 saniye kala Real Madrid’in tecrübeli oyuncusu Sergio Llull, Partizan’ın oyun kurucusu Kevin Punter’a epey Misli bir faul yaptı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir