onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Sergio Oliveira: “Sonuna kadar savaşacağım”

Sergio Oliveira: “Sonuna kadar savaşacağım”

admin admin -
12 0
Galatasaray’ın Beşiktaş’a 3-1 yenik olduğu çabadan yaptığı kusurla gole sebebiyet veren Sergio Oliveira kendisine ilişkin toplumsal medya hesabından taraftarlara seslendi.

Müsabakanın 58. dakikasında Muslera’nın pasında, ceza alanı dışında topla buluşan Sergio Oliveira, Amir Hadziahmetovic’in baskısı sonrasında topu kaybetti.

Kaleciyle karşı karşıya kalan Hadziahmetovic’in vuruşunda direğe de çarpan top filelere gitti.

TARAFTARLARA MESAJ

Çabanın 62. dakikasında yerini Midtsjo’ye bırakan Sergio Oliveira, toplumsal medya hesabından taraftarlara bir bildiri gönderdi.

Portekizli yıldız kendisine ilişkin toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamada şu sözleri kullandı; “Dün benim ve hepimiz için güç bir gündü. Ben profesyonel bir savaşçıyım. Asla vazgeçmem. fakat en âlâ durumda olmadığım vakitleri da anlayacak kadar mütevazıyım. Taraftarları Düş kırıklığına uğratmış olabilirim, fakat sonuna kadar savaşacağım. Bu kulüp için kalbimi ve ruhumu vermeye devam edeceğim. Kulübümü, grup arkadaşlarımı ve bütün taraftarları seviyorum. Ben bir aslanım ve sonuna kadar da aslan olarak devam edeceğim. Haydi dövüşelim!”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir