Sergen Yalçın rafta, yeni rota Vincenzo Montella

Futbol, Genel, Haberler Nis 24, 2023 Yorum Yok
Abdullah Avcı’nın ayrılığının akabinde Evvel Orhan Beyaz ile dönemi bitirmeyi amaçlayan Trabzonspor, olmayınca “yedek” hoca İhsan Derelioğlu ile yola çıktı.

Lakin Kasımpaşa mağlubiyeti, bordo-mavili idaresi hızlandırdı.

SANCAK’TAN MÜSAADE ALIP GÖRÜŞÜLDÜ

Sergen Yalçın’dan talepleri nedeniyle yumuşama bekleyen Trabzonspor İdaresi, istediği karşılığı alamayınca, bu teknik adamı rafa kaldırdı. reis Ertuğrul Doğan ve grubunun, Anadana Demirspor Lideri Murat Sancak’tan müsaade alarak, Teknik Yönetici Vincenzo Montella ile de bir görüşme yaptığı öğrenildi.

İtalyan teknik adamın, Trabzonspor’un önerdiği 1 milyon 750 bin euroyu kabul ettiği, lakin gelişi için dönem sonunu işaret ettiği vurgulandı.

Bu ortada Yönetim de dün yaptığı açıklamada, teknik yönetici konusunu kısa müddet içinde gündemden çıkarmayı arzuladıklarını, istikbal dönem Tüm kulvarlarda yarışacak bir ekip kuracaklarını açıkladı.

İSTANBUL’DA MAKÛS TABLO

Kasımpaşa’ya 2-0 yenik olan Trabzonspor’da, Üzücü gidiş can sıktı. Bordo-mavililer, İstanbul gruplarıyla oynadığı nihayet 3 maçı kaybetti. Galatasaray’a ve Ümraniyespor’a 2-1 yenik olan Karadeniz takımı, Kasımpaşa karşısında da alandan 2-0 yenik ayrıldı.

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir