Seriyi 3-1’e getiren Edwards: “Asla ‘süpürüldüm’ demek istemem!”

Basketbol, Bilgi Nis 25, 2023 Yorum Yok
Minnesota Timberwolves yıldızı Anthony Edwards, mesleği boyunca “bir playoff serisinde asla süpürüldüğünü söylemek istemediğini” belirtti.

Timberwolves, geçtiğimiz gece Nuggets’ı uzatmada 114-108 yenerek playoff birinci tipinde Nuggets’a karşı seriyi 3-1’e getirmeyi başardı.

Edwards müsabakayı 12/27 şut isabetiyle 34 sayı kaydederek bitirmesine karşın, genel olarak performansını Olumsuz eleştirdi:

“Kariyerimde bir seride asla süpürüldüğümü söylemek istemiyorum. Bu yüzden bu geceyi muhakkak ferdî aldım. Bana sorarsanız berbat oynadım. Üç Tane berbat üçlük denedim, durumları berbat değerlendirdim ve neredeyse maçı kaybettiriyordum. Bence o kadar düzgün değildim.”

Playoff mesleğinde beş Kez 30 sayı barajını geçen Edwards, 21 yaşında yahut daha gençken bunu başarmış olan LeBron James ve Kobe Bryant üzere isimlere katılmasının pek Kıymetli olmadığını da kelamlarına ekledi:

“Bunlar istatistik yalnızca. O adamların bir sürü şampiyonluğu Mevcut lakin ben şimdi hiçbir şey yapmış değilim. Daha birinci tipten çıkmayı bile başaramadım. O adamlarla anılmak olağanüstü, lakin benim hala yapmam gereken Fazla şey var.”

Serinin 5. maçı, Çarşamba gecesi oynanacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir