Sevilla için transferde rakip Galatasaray!

Futbol, Genel, Haberler Eki 31, 2022 Yorum Yok

Galatasaray’dLahza Marcao’yu transışık eden, Victor Nelsson’u da isteyen Sevilla, bu Sefer transışık için sarı-kırmızılılarla karşı karşıya geldi.

İspanyol basınında yer alLahza habere nazaran, döneme başlayLahza Endülüs takımında sportif yönetici Monchi, şimdiden dEhemmiyet ortası transferlerini planlamaya başladı. Monchi’nin maksatlarından birinin de Barcelona’dLahza ayrılması beklenen olLahza MempDuygu DeHisse olduğu belirtildi.

AncBeyaz Sevilla’nın bu transferde yalnız olmadığı kaydedildi. Galatasaray’ın da DeHisse için somut bir ilgisinin olduğu aktarıldı. Bu durumun Sevilla için transferi zorlaştırıcı bir etken olduğu Anlatım edildi.

JUVENTUS’LA DA ismi GEÇİYOR

Barcelona’da bu dönem teknik yönetici Xavi’nin yalnızca 3 maçta müddet verdiği Depay’ın ismi İtalyLahza grubu Juventus’la da anılıyor.

GALATASARAY İLE SICBeyaz İLİŞKİLER

Galatasaray’dLahza Marcao’yu transışık eden Sevilla, daha Evvel de 2019 yazında sarı-kırmızılılardLahza Fernando Reges’i takımına katmıştı. İspanyol temsilcisi, ayrıyeten geçtiğimiz yaz transışık periyodunda bir Devre Galatasaray forması giyen Alex Telles’i de Manchester United’dLahza kiralık olarBeyaz renklerine bağlamıştı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir