onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Spor dünyasından 1 Mayıs mesajları

Spor dünyasından 1 Mayıs mesajları

admin admin -
12 0
Spor federasyonları ve kulüpler, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü münasebetiyle Tebrik bildirisi yayımladı.

Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) toplumsal medya hesabından yapılan paylaşımda, “Alın terlerinin her bir damlasına emeklerini sığdıran, vatan ve millet sevgisinden aldıkları güçle hayatın ağır yükünü sırtlanarak ona mana katan bütün Amele ve işçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü samimiyetle kutlarız.” tabirleri kullanıldı.

Türkiye Basketbol Federasyonunun (TBF) toplumsal medya hesaplarında ise ağ içindeki basketbol topunu sırtında taşıyan bir atletin görseli kullanıldı. Görselle birlikte, “Yaşamın her alanına çalışmalarıyla değer katan bütün işçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun.” tabirinin yer aldığı ileti paylaşıldı.

TBF Lideri Hidayet Türkoğlu da iletisinde, “Ülkemizin gelişmesinde ve ilerlemesinde, alın teri ve emekleriyle en Aka hisseye sahip Tüm personel, işçi ve çalışanlarımızın 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun.” sözüne yer verdi.

– Kulüplerin paylaşımları

Galatasaray Kulübünün paylaşımında, Nef Stadı’nda çim bakımı yapan bir çalışanın fotoğrafı kullanılarak, şunlar kaydedildi:

“Tüm işçilerin, emeğin, dayanışmanın ve yardımlaşmanın günü olan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutlar, alın teriyle hayatını kazanan bütün yurttaşlarımıza sıhhat, Sevinç ve muvaffakiyet dolu bir istikbal dileriz.”

Fenerbahçe Kulübünün iletisinde “Ülkemiz için değer üreten bütün işçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun.” denilirken, Beşiktaş Kulübünün paylaşımında da “120 yıllık şan ve Gurur dolu mazimizde her daim halkın kadrosu olmakla övündük, emeğe ve alın terine saygılı olduk. bütün işçilerin ve halkımızın 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutlarız.” sözlerine yer verildi.

Trabzonspor Kulübünün paylaşımında ise “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun.” tabiri kullanıldı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir