Stephane Bahoken: “Türkiye’de taraftarlar Fazla çılgın”

Futbol, Genel, Haberler Kas 04, 2022 Yorum Yok

Kasımpaşa forması giyen Kamerunlu futbolcu Stephane Bahoken, açıklamalarda bulundu.

Foot Mercato’ya konuşan Bahoken, “Türkiye’de işler Fazla yeterli gidiyor. İstanbul’daki Ömür beni Fazla şaşırttı. Kasımpaşa’daki altyapı inanılmaz. Avrupa’nın en Aka eğitim merkezleriyle muadildir. Futbol açısından Fazla Olumlu bir ülkedeyim.” dedi.

Kasımpaşa’yı neden tercih ettiğiyle ilgili sorulan soruya tecrübeli oyuncu, “Fransa dışında Öbür bir ülke keşfetmek istiyordum. Kasımpaşa’ya imza atmadan Evvel Ankaragücü ve Sivasspor’un altyapısını görmüştüm. Dürüst olmak gerekirse buradaki çalışma Fazla etkileyici” tabirlerini kullandı.

Bahoken, “Dünya Kupası yaklaşırken aklım her şeyden Evvel oynayabileceğim bir yere gitmekteydi. Kasımpaşa bana bunu garanti etti. Öbür kulüplerin de teklifleri vardı lakin burayı tercih ettim. Gelmeden Evvel de Valentin Eysseric ile konuştum. Ödeme konusunda da hiçbir ıstırap yaşanmadığını söyledi. Kulübün en geç ayın 5’inde ödemeleri yaptığını garanti etti. diye konuştu.

Tecrübeli oyuncu, “Buraya gelmeden Evvel Türkiye’yi tanımıyordum. Tatile bile gelmemiştim. Mesleğinizin bir noktasında her Vakit karşınıza çıkan kimi fırsatlar vardır. Bu Teklif geldi, kendi kendime ‘neden olmasın’ dedim. Dürüst olmak gerkirse asıl hedefim bu değildi. Hepimiz Real Madrid’de oynamayı Hayal ediyoruz lakin yaptığım seçimden Dolayı Fazla mutluyum” tabirlerini kullandı.

Stadyum’daki atmosferlere değinen Bahoken, “Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe’yi bir kenara birakıyorum, Ufak statlarda bile atmosfer farklı oluyor. Burada Marsilya, Strasbourg’daki üzere atmosferler var. Stadyumdaki beşerler Çılgın üzere çığlık atıyor.” açıklamasını yaptı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir