onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Taraftarla yapılan idman, Galatasaray’ı kendine getirdi!

Taraftarla yapılan idman, Galatasaray’ı kendine getirdi!

admin admin -
12 0
Galatasaray’da Başakşehir maçı öncesi grupta moralleri düzeltme ismine yapılan taraftara Aleni idman tertibi, tesirini Fazla kısa müddet içinde gösterdi.

Taraftarların antrenmanda yarattığı atmosfer ve oyunculara gösterdiği sevgi, Florya’da nihayet derece müspet izler bırakmış durumda. O denli ki, oyuncuların dünkü idmanda Fazla daha istekli ve hırslı çalıştığı gelen haberler ortasında. Böylelikle Galatasaray’da, Karagümrük ve Beşiktaş maçlarında kaybedilen 5 puanla Birlikte ortaya çıkan kara bulutlar da dağılmış oldu. Sarı- Kırmızılılar büsbütün pazartesi günü oynanacak kritik Başakşehir imtihanına konsantre olmuş durumda

Değişiklik rafa kalkabilir

Taraftarların dayanağı, nihayet haftaların formsuz isimlerini de harekete geçirdi. Bilhassa Sergio Oliveira ile Dries Mertens’in, tribünden gelen sıcak İlgi karşısında Fazla şad kaldığı ve forma için tekrar savaşmaya başladığı öğrenildi. Teknik yönetici Okan Buruk da kadroda ortaya çıkan bu havadan Dolayı keyifli. Başarılı çalıştırıcı, birinci 11’de yapmayı planladığı radikal değişiklikleri sonraki haftalara ötelemeyi düşünüyor. Buruk’un, kurmaylarıyla birlikte takım planlamasını yine gözden geçireceği bildirildi. 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir