onlinemac.net | Spora Dair Her Şey

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Trabzonspor’dan Anıtkabir’e ziyaret

Trabzonspor’dan Anıtkabir’e ziyaret

admin admin -
41 0
Trabzonspor Kulübü Yönetim Konseyi, Anıtkabir’e ziyarette bulundu.

Bordo-mavili grubun Spor Toto Muhteşem Lig’de MKE Ankaragücü ile oynayacağı maçı öncesi gerçekleştirilen ziyarette, reis Ahmet Ağaoğlu, asbaşkan Ertuğrul Doğan, reis yardımcıları Müminhan alim ile Zeyyat Kafkas, Yönetim konseyi üyeleri Ali Haydar Gedikli, Şemsetdin Hancı, Lokman Sadıklar ve Ahmet Beşir yer aldı.

Ahmet Ağaoğlu’nun mozoleye çelenk bırakması ve hürmet duruşunun akabinde bordo-mavili heyet, Misak-ı ulusal Kulesi’ne geçti.

Anıtkabir özel Defteri’ni imzalayan Ağaoğlu, şunları yazdı:

“Ulu Şef Atatürk.

Türk futboluna ve ülke sporuna gönül vermiş yönetici arkadaşlarımızla birlikte, Trabzonspor Kulübü olarak manevi huzurunuzda olmaktan Aka bir Haysiyet ve Gurur duymaktayız.

Sizin prensiplerinizden aldığımız ilham ve güçle Trabzonspor Kulübü olarak; zeki, çevik ve ahlaklı, ulu bayrağımızı yurtiçi ve Yurt dışında gururla taşıyacak sportmenler yetiştirmeyi en Kıymetli ve öncelikli misyonumuz olarak kabul etmekte, bu Gaye uğrunda yorulmak bilmeden çalışmaktayız.

Elbet ki Trabzonspor Ailesi olarak Türkiye Cumhuriyeti’nee ve Büyük Türk milletine, sizin prensipleriniz ve vasiyetiniz doğrultusunda, nihayet nefesimize kadar çalışmaya devam edeceğiz.

Ne Mesut Türküm Diyene.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir