Wout Weghorst, Şenol Güneş’i sinirlendirdi

Futbol, Genel, Haberler Oca 13, 2023 Yorum Yok
Beşiktaş’tan ayrılan Wout Weghorst’un evvelki gün egzersize çıkmaması, teknik yönetici Şenol Güneş’i sinirlendirdi.

“EVDE Mİ SAKATLANMIŞ?”

Fanatik’in haberine nazaran; Manchester United Teknik Yöneticisi Erik Deri Hag, Weghorst’un ivedilikle gelip gruba katılmasını istedi. Hollandalı hoca vatandaşı ile tekrar görüşme yapıp, hafta sonundaki Manchester derbisinde kendisini takımda görmek istediğini söyledi. Salı günü bu istikamette telefon görüşmesi yapan Weghorst, sakatlığı olduğunu belirtip, antrenmana çıkmadı. Duruma Fazla sonlanan Şenol Güneş, “Maç sonu bir şeyi yoktu. Sonrasında müsaade yapıldı. Gece konutta mi sakatlanmış” diyerek Misli çıkış yaptı.

YÜZ YÜZE GÖRÜŞTÜ

Sonrasında sabah tesislere gelen Hollandalı, Ceyhun Yararı, akabinde Güneş ile Çehre yüze görüştü. Güneş’e, “Kariyerim için Aka bir fırsat. Ben United ile anlaştım. Yarın sabah sıhhat denetimim var. Sizlerle vedalaşmak istiyorum. Sizlere muvaffakiyetler diliyorum. Benim yerimde kim olsa tıpkı kararı alır. Ayrıyeten ailem de yine İngiltere’ye döndü” dedi.

Oyuncunun kelamlarına karşılık veren Güneş, “Sen kararını vermişsin. Bundan sonrası Yönetim ve öteki kulüpler ortasındaki mevzu. Benim takıldığım, keşke bu konuşmayı Dünya Kupası sonrası döndüğünde yapsaydın. Umarım gittiğin yerde başarılı olursun. Beşiktaş’a katkıların için teşekkür ederiz” diyerek futbolcuyu uğurladı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir