Eddie Howe’dan Christian Atsu mesajı!

Futbol, Genel, Haberler Şub 11, 2023 Yorum Yok
Newcastle United Teknik Yöneticisi Eddie Howe, Christian Atsu hakkında açıklamalarda bulundu.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 vilayetimizde yıkıma neden olan zelzele faciasında yıkıntı altında kalan Christian Atsu’nun hala bulunamaması nedeniyle telaş duyduğunu belirten Eddie Howe, “Gerçekten Fazla kaygılıyım. Onunla çalışmak benim için zevkti. bütün kanılarımız onunla ve ailesiyle” dedi.

Christian Atsu’dan hoş haberler almayı umduğunu belirten Eddie Howe, “Çok karışık bir durum Mevcut zira farklı haberler geliyor. Ailesinin nasıl hissettiğini kestirim bile edemiyorum. Onun için en güzelini diliyorum ve umarım hoş bir haber alırız” dedi.

BÜYÜKEKŞİ’DEN AÇIKLAMA GELMİŞTİ

Türkiye Futbol Federasyonu Lideri Mehmet Büyükekşi dün Kulüpler Birliği Vakfı ile Birlikte düzenledikleri toplantının akabinde konuşmuştu. Büyükekşi, Christian Atsu’nun nihayet durumuyla ilgili şu tabirleri kullanmıştı:

“Bugün kulüp liderimiz Aydın beyefendi ile uzun bir görüşme yaptık. Yalnızca Atsu değil, Yardımcı antrenörleri Mevcut yıkıntı altında. Şöyle bir şey söyledi. Siyahi bir kişinin enkazdan kurtarıldığını, fakat Atsu olup olmadığını bilmediğini söyledi. Araştırıyoruz, şu anne kadar bir haber alamadık. Gana Büyükelçiliği de sık sık arıyormuş. karşılık da veremiyorum diyor. Sanki çıkartıldı, rastgele bir hastaneye mi gönderildi muhakkak değil. Yoksa hala çıkartılmadı mı ? Orada bir netlik yok. İnşallah çıkartılan bireylerin içindedir. Temennimiz o.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir