Halkbank, Cumhuriyet’in 100. yılında şampiyonluk peşinde

Bilgi, Canlı Sonuçlar, Dünya, Genel, Haberler May 01, 2023 Yorum Yok

Voleybol AXA Sigorta Efeler Ligi play-off final serisinde Ziraat Bankkart ile karşılaşacak Halkbank’ın ulusal smaçörü Zeybek Gülmezoğlu, Cumhuriyet’in 100. yılında şampiyon olarak tarihe geçmek istediklerini belirtti.

Ligde iki Ankara kadrosunun çaba edeceği play-off final serisinde birinci maç, yarın oynanacak. TVF başşehir Voleybol Salonu’nda yapılacak müsabaka, saat 19.00’da başlayacak.

Olağan dönemi başkan bitiren Halkbank Kulübünden yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen Zeybek Gülmezoğlu, dönem uzunluğu sergiledikleri performansı lig şampiyonluğuyla taçlandırmak istediklerini vurguladı.

Bu Yıl elde edilecek şampiyonluğun farklı bir manası olduğuna işaret eden voleybolcu, şu tabirleri kullandı:

“Bilindiği üzere, Ulu Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyet’in 100. yılı. 29 Ekim’de Cumhuriyet’in ikinci yüzyılına adım atacağız. Bunun manası, ehemmiyeti büyük. Biz de ülkemizdeki her kadro üzere, tarihe ‘100. yılın şampiyonu’ olarak geçmek istiyoruz. Bu gururu yaşamak, kulübümüze yaşatmak için alanda Öbür bir ruhla yer alacağız. bütün grup, bu yılın şampiyon olmanın ne manaya geldiğini biliyor. Centilmence, 100. Yıl ruhuna yakışır bir çaba ile Mesut sona ulaşmak istiyoruz.”

ulusal smaçör, Avrupa finali kalitesinde geçeceğine inandığı maçlarda taraftarları yanlarında görmek istediklerini kelamlarına ekledi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir