Tag

Sene

Beşiktaşlı Esra Erol: “Tek hedefimiz şampiyonluk”

Futbol, Genel, Haberler May 05, 2023 Yorum Yok

Beşiktaş Bayan Futbol Ekibi’nin deneyimli Esra Erol, “Futbol hayatıma 1 ya da 2 sene daha devam etmek istiyorum. 5 yıldır Beşiktaş forması giyiyorum. Jübilemi Beşiktaş’ta yapmak istiyorum. Bunu liderimiz Ahmet Parıltı Çebi ile de konuştum. O da bu mevzuda destekçi” dedi.

Galatasaray kaptanıydı, Fenerbahçe transfer oldu! Sinan Can Güler’den itiraf

Basketbol, Bilgi Şub 23, 2023 Yorum Yok

Parkedeki serüvenine nokta koyan Türk Basketbolu’nun unutulmayacak ismi Sinan Güler, farklı kulvarlarda uzunluk göstermeye hazırlanıyor. Girişimcilik, yöneticilik derken bir hayali daha var… Olimpik atlet apoletini takabilmek için 3×3 ulusal Ekibi’ni fırsat olarak görüyor, yeni mesleğinde de en az oyunculuğu kadar ses getirmek istiyor…

Naci Görür’den yeni açıklama: “Uzatmaları oynuyoruz”

Futbol, Genel, Haberler Şub 10, 2023 Yorum Yok

Kahramanmaraş’taki sarsıntının akabinde Türkiye uzmanların açıklamalarını yakından takip etmeye devam ederken Prof. Dr. Naci Görür’den İstanbul’da beklenen mümkün zelzeleyle ilgili yeni açıklamalar geldi. Görür, İstanbul zelzelesinin ne Vakit olacağına ait bilimsel öngörüleri açıklarken bu Defa net sözler kullandı. ‘Artık uzatmaları oynuyoruz’ diyen Görür bütün ihtimalleri Biricik tek anlattı.